Як провести золоте весілля самому.

Золоте весілля - це подія, яка дано пережити не кожному. Наступ золотого весілля символізує міцний шлюб і прожите щасливе сімейне життя. Це свято дуже доріг для нареченого і нареченої, тому необхідно організувати святкування так, щоб брачующиеся прийшли в повний захват.
Вам знадобиться
  • караоке, багатоярусний торт, повітряні кульки
Інструкція
1
Весело відсвяткувати золоте весілля можна і без запрошеного тамади. Його функції необхідно взяти близькій людині родини, але обов'язково заводному, спритному і з почуттям гумору. Заздалегідь підготувати смішні конкурси для «молодят». Наприклад, написати несподівані питання на маленьких папірцях, засунути їх в повітряні кульки, надути і вручити головним героям торжества. Вони по черзі лопають кулі та відповідають на запитання. Чим більше питань ставитимуться до їхньої молодості (наприклад, в чому була одягнена наречена на першій зустрічі, який номер школи закінчив наречений, який колір очей у тещі нареченого і т.п.), тим приємніше їм буде згадати безтурботне час юності.
2
Підготувати гостям надруковані частівки про життя молодих. І вимовивши черговий тост «гірко» загальним струнким хором заспівати веселі куплети. Потім включити караоке і вручити нареченому з нареченою мікрофон для виконання в дуеті улюблених пісень.
3
Особливу увагу слід приділити театральної імпровізації. Двоє гостей з артистичними здібностями можуть весело показати прожиті роки весільних ювілярів. Один гратиме жениха, яким він представляє його в молодості, а інша - наречену. Під загальний регіт присутніх можна показати сценки їхнього весілля, важливих покупок, заколисування дітей тощо.
4
Вінцем торжества стане багатоярусний весільний торт із золотою цифрою 50. Наречений і наречена в унісон повинні задути свічки і разом відрізати перший шматок, який можна вручити дітям. Потім на вулиці запустити феєрверк і під залпи салюту ще раз крикнути «Гірко»!