Як привчати кошеня ходити в лоток.

Малюків потрібно всього вчити, що не становлять виняток і кошенята, які не знають, куди їм потрібно ходити в туалет. Трохи краще справи йдуть з підрощених тваринами, які прожили з мамою трохи довше, ніж їх побратими. Діти всьому вчаться у дорослих, так і тут, спостерігаючи за поведінкою і звичками мами, малюки роблять все аналогічно її діям. Але не засмучуйтеся, якщо ви побачили невелику калюжку на паласі, кошеня можна привчити ходити в туалет.
Інструкція
1
Купіть лоток і котячий наповнювач. Можете замінити наповнювач рваною папером. Надалі, коли кошеня навчиться ходити в лоток , стежте, щоб там завжди було сухо. Коти охайні тварини і в брудний лоток не підуть, та й запах у квартирі через рідкісну зміни котячого туалету стоятиме не з приємних.
2
Якщо ви помітили, що кошеня метушиться і шукає затишний куточок, віднесіть його в лоток і строго поясніть, що ходити в туалет треба сюди і нікуди більше. Думка, що тварини не розуміють людей, помилково. Насправді вони з легкістю вловлюють інтонацію і сенс сказаного. Якщо ви будете наблюдаеться за малюком і часто з ним розмовляти, ви в цьому переконаєтеся неодноразово.
3
Коли подія вже сталося і нічого виправити не можна, трохи посваріть пухнастого капосника і знову відправте його в лоток . Деякі люди рекомендують тикати носом в те місце, де сталася надзвичайна пригода, але це неправильно. Максимум, що потрібно зробити, це просто показати те, що він накоїв і куди наступного разу потрібно йти в туалет.
4
Періодично водите кошеня на екскурсію знайомитися з лотком, при будь-якій можливості нагадуйте малюкові, куди він повинен робити свої справи. Ну, а паласи доведеться перший час чистити, адже нічого з цим не зробити. Деякі кошенята вловлюють, що від них вимагається, з першого разу і проблем не виникає.
Корисна порада
Ніколи не сваріть кошеня занадто сильно, від цього він не зрозуміє швидше, що від нього вимагається. Будьте лагідні, але в теж час строгі.