Як спіймати Снігура.

При лові Снігура , як і інших птахів, потрібна велика витримка і терпіння. Крім того, необхідно знати повадки і звички птиці. Також, перш ніж відправитися на полювання, слід подивитися в календар, оскільки ловити дрібних птахів можна лише в лютому, березні, з липня по грудень. В період побудови гнізд, висиджування і вигодовування пташенят полювання заборонене.
Вам знадобиться
  • Западня, корм, пташиний клей, цибулька, манні птиці.
Інструкція
1
Приготуйте пастку. Це клітина прямокутної форми з трьома відсіками.
2
В один відсік насипте приманку. Приманкою можуть служити борошняні черв'яки, конопля, мурашині яйця.
3
Розташуйте пастку в потрібному місці. Коли снігур виявиться в клітці, залучений приманкою, підйомні стінки захлопнуться.
4
Також Снігура можна зловити за допомогою пташиного клею. Прокип'ятіть на повільному вогні соняшникова або лляне масло і каніфоль. Отриманою сумішшю рясно змастіть гнучкі тонкі гілки. Розташуйте їх там, куди птахи прилітають відпочити і погодувати.
5
Ефективним методом лову птахів є цибульку. Пристосування являє собою дві дуги з товстих прутів різної величини. Прути обтягнуті нитяною сіткою без натягу.
6
Принцип дії цибульки простий: як тільки птах виявляється на ділянці, що покривається вільної дугою цибульки, птицелов смикає мотузку, накриваючи Снігура сіткою.
7
Аналогічним чином діє тайник: це мережа прямокутної форми, краї якої посаджені на мотузку і з двох сторін закріплені на палицях.
8
В ловлі птахів важливо правильно вибрати так звану точку-площадку, яка буде оснащена пристосуваннями птахолова. Щоб зловити Снігура , снасті необхідно розташовувати на узліссі. Місце необхідно розчистити, на деревах розвісити ягоди горобини, калини, по снігу слід розкидати корм.
9
Варто відзначити, що лов птахів буває малоефективна без залучення манних птахів. За допомогою манних птахів птицелов переслідує мету, привертає пролітають зграї. Містять снігурів в невеликих клітках або без них. В цьому випадку птахові підв'язують крила, а до ноги прив'язують тонкий шнур.