Як прикрасити сад, город.

Улюблений сад хочеться зробити якомога комфортніше і миліше. Наскільки ми любимо прикрашати свій будинок, з таким же трепетом ми ставимося до наших дачним ділянкам і сад ам. Тому коштувати дізнатися, які зараз є способи легко і без великих витрат прикрасити свій город, щоб він не втрачав своєї функціональності і лише ще більше радував око.
Інструкція
1
засейте на всій вільній території спеціалізований газон. Сучасні види газону підготовлені спеціально до засівання на великій території. За ним легко доглядати, він росте майже при будь-яких умовах (деякі види залишаються зеленими навіть взимку) і коштує порівняно недорого. Замість того, щоб заповнювати свій сад дорогими кам'яними плитами, перенесіть лісової луг до порога вашого будинку.
2
Придбайте на ярмарках рослин живці улюблених квітів або почніть вирощувати макове поле з простою насіннячка. Універмаги зараз рясніють величезним вибором насіння квітів від мала до велика з різним рівнем живучості та дорожнечі. Деякі види рослин не мають гарних квітів, однак самі їх листя представляють собою твори мистецтва. Можливо, це ідеальний варіант для тих, хто не хоче багато возитися с сад ом, адже догляду за такими рослинами майже не потрібно.
3
За сад ите дерево або кущ на окремих ділянках, особливо вільних від будь-якої рослинності. Трохи терпіння і "родове древо" обов'язково буде радувати вас і ваших домочадців. Тільки не забувайте про зиму. Підберіть рослина, яка зможе її перенести.
4
Купіть декоративні прикраси для вашого сад а. Наповніть його переходи кішками, гномами, єдинорогами та іншими дивовижними створіннями. А як вам плещуться мідні дельфіни в центрі вашого сад а? Такий фонтан і коштує помірно, і принесе родзинку вашій ділянці.
5
Проявіть трохи творчості, прикрасьте те, що у вас вже є, виріжете трафарети і розмалюйте яскравими квітами ваш паркан або, якщо зважитеся, то і весь будиночок. Знайдіть приклад орігамі, спорудити зі старої лопати повітряну млин в центрі ділянки або справжнього китайського дракона, який буде охороняти ваш спокій. Фантазуйте і не бійтеся експериментувати, і ваш сад перетвориться.
Красивий інтер'єр будинку немислимий без живих квітів. Вони не тільки прикрашають кімнати, але і створюють сприятливий мікроклімат у приміщеннях, радують людини красою своїх квіток і листя і покращують настрій. Для грамотного створення фітодизайну слід дотримуватися певних правил і знати основні особливості агротехніки квіткових культур.
Вам знадобиться
  • - різні види кімнатних квітів;
  • - горщики, підставки, кашпо, подіуми;
  • - таблиці сполучуваності відтінків і видів кімнатних рослин.
Інструкція
1
Вибираючи квіти, порівнюйте їх із площею кімнат. Великі екземпляри розташовуйте в вільних великих приміщеннях. Для невеликих за площею кімнат здобувайте маленькі рослини. Пам'ятайте - кількість не замінить якість. Підбирайте для просторих кімнат 1-2 великих або 4-5 невеликих квітів.
2
Враховуйте при виборі темпи росту рослин. Так з невеликого живця через пару років може вирости величезна ліана або дерево, місце для якого не вистачить (фікус, кордилина, абутілон, монстера).
3
Примірники з непоказними або дрібними квітками збирайте в групи. Створіть мініатюрне співтовариство з сукулентів, кактусів або низькорослих культур з декоративним листям. Групи краще формувати з близькоспоріднених видів (різні сорти фіалок, бегоній, папоротей).
4
Примірники з яскравою листям або досить великі розташовуйте окремо від інших. Вони будуть притягувати погляди - служити композиційним центром. Врахуйте, що деякі рослини здатні змінити просторове сприйняття кімнат. Кордиліни і драцени створюють відчуття високої стелі, а ампельні рослини зі звисаючими пагонами зорово опускають стелі.
5
Зробіть невисокі подіуми для групи кольорів. Можна виконати їх зі скла, пластмаси, дерева, керамічної плитки або іншого доступного матеріалу. Розташовуйте рослини на різних рівнях. Не забудьте про кашпо і підвісок для ампельних рослин.
6
На кухнях і в кімнатах з північними вікнами використовуйте невибагливі до висвітлення види (хлорофітуми, сенполії, глоксинії). На кухні можете зробити маленьку плантацію з пряноароматичних культур (лавр, розмарин, иссоп). Кімнати з зовсім маленькими віконцями прикрасьте таким невибагливою рослиною, як філодендрон лазить.
7
Підбирайте рослини з різним характером росту: пряморастущіе, ампельні, кучеряве й почвопокривні. Створюйте контрастні композиції. Найяскравіші і ефектні квіти розмістіть в середині, а менш виділяються розставте навколо. Вони своїми листям обрамити красу центральної квітки.
8
Підберіть квіти для висадки в балконні ящики. Це повинні бути яскраві невисокі рослини з тривалим цвітінням. Намагайтеся розміщувати їх згідно колірному спектрі. Користуйтеся для цього готовими поєднаннями відтінків.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що деякі екземпляри кімнатних рослин можуть викликати сильну алергічну реакцію; Не ставте в дитячій отруйні або сильнопахнущие рослини.
Корисна порада
Прикрашаючи будинок квітами, не забудьте що рослинам потрібно догляд і турбота.