Як носити золото.

У всі часи золото високо цінувалося. Його володар міг дозволити собі багато чого, хоча добувалося воно важкою працею. Правда, найчастіше щасливчики скоєно не вміли носити золоті прикраси і надягали на себе всі ланцюжки та каблучки, які зберігалися у скриньках і скриньках. Сучасні ювелірні магазини так же пропонують нам широкий вибір золотих виробів, але як і раніше ми не завжди знаємо, як носити золото , щоб це виглядало стильно, а не вульгарно.
Інструкція
1
Вважається, що всі метали мають позитивної або негативною енергетикою. Це стосується і золота. Тому щоб уникнути зіткнення двох енергетично протилежних сил не рекомендується носити разом золото різних видів, наприклад, жовте і біле, або біле і рожеве. Те ж саме стосується і спільного носіння золота і срібла, адже золото вважається теплим, а срібло холодним металом.
2
Також популярна думка, що золото може допомогти або нашкодити залежно від того, на якій частині тіла ви його носите. Так, кулони або ланцюжка потрібно носити людям, що стикаються зі стресом, адже вони допомагають заспокоїтися, прийняти зважене рішення. А діловим, активним людям краще зупинити вибір на золото м персні, залучає удачу, помогающем долати труднощі. Здавна також вважалося, що золоті сережки оберігають дівчаток і жінок від напастей і зайвих спокус. Носіння кілець допоможе поліпшити роботу деяких органів, наприклад, кишечника, серця або ендокринної системи.
3
Якщо у вас є фамільна коштовність із золота, але вона належала не дуже щасливому предку, то краще така прикраса часто не надягати, адже вважається, що цей метал має пам'ять і переносить на нового господаря попередні події.
4
Не забувайте час від часу знімати ваші прикраси та розминати ваші пальчики або вушка для стимулювання особливих масажних точок, адже перебуваючи тільки в одному положенні золото стимулює тільки деякі масажні зони.
5
Не переборщити, коли обмірковуєте, які прикраси надіти і скільки. Якщо ви збираєтеся на переговори або ділову зустріч, досить буде ланцюжка і скромного кільця, а ось на романтичний вечір можна надіти комплект з кільця і сережок з каменями.
6
Ну і звичайно, щоб ваші золоті прикраси радували довше і приносили вам умиротворення і удачу, не забувайте їх чистити. В цьому вам допоможуть зубний порошок, мило, тепла вода і нашатирний спирт, якщо забруднення вже дуже сильне. Адже блиск золота ще й піднімає настрій, як промені теплого сонця.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=htLPJgiiIqk
Золото - найважливіший елемент світової фінансової системи, тому що цей метал має багато сфер технічного застосування, а запаси його на Землі невеликі. Тому покупка золотих виробів - це надійна інвестиція ваших коштів. Однак слід розуміти, що ювелірне золото є сплавом металів, його основні компоненти срібло, золото, мідь. Проба золота позначає процентний вміст цього дорогоцінного металу в сплаві. Якщо ви вирішили оцінити золото, скористайтеся деякими порадами.
Інструкція
1
Самостійно оцінити золото складно, тому для точної оцінки вартості золотої прикраси зверніться в спеціалізований заклад чи ломбард - вид кредитної організації, яка видає позики під заставу майна, у тому числі прикрас. Тут ви отримаєте усну консультацію або за бажанням письмовий висновок з фотографіями. Точна оцінка можлива за наявності обладнання для діагностики золотих виробів, тому цей шлях найбільш прийнятний.
2
Якщо ви вирішили самостійно дати оцінку своєму золотому прикрасі, подивіться на пробу. У Росії для ювелірного золота встановлені проби 375, 500, 583, 585, 750 і 958. Наявність в сплаві, наприклад, 75% золота відповідає 750 пробі. Чим вище проба на вашому золотом виробі, тим воно цінніше. Фабричне клеймо на внутрішній стороні виробу вказує на виробника, дату виробництва і, звичайно, пробу. Цінність вироби також залежить від його ваги. Чим більше вага виробу, тим більше змісту в ньому золота, а значить тим воно цінніше.
3
Скористайтеся радою фахівців для оцінки золотого кільця. Киньте його на рівну гладку поверхню з висоти 10-15 см. Якщо кільце після зіткнення з поверхнею підстрибне з мелодійним дзвоном, значить це виріб високої якості. Якщо, відповідно, впаде приглушено, значить містить шов від пайки і представляє меншу вартість.
4
Золото буває різних кольорів: жовте, біле, рожеве і навіть чорне. Це залежить від додавання в ювелірний сплав деяких елементів. Пам'ятайте, що проба золота не впливає на його колір, а значить і цінність його не залежить від кольору. Найбільш популярним в останні роки стало біле золото - ювелірний сплав з додаванням паладію. Вироби з такого сплаву вважаються знаком престижу і позначають належність до вищого класу прикрас.
5
У випадку якщо ви власник золотих злитків, придбаних у банку, для оцінки їх необхідно також звертатися до оцінювачів, які ретельно оцінять стан злитка.
6
При оцінці золотої монети враховуйте нумізматичну цінність монети. В цьому вам допоможуть консультації фахівців-нумізматів.