Як влаштувати день народження для підлітка.

День народження дитини - завжди хвилюючий і відповідальний момент для його батьків, що розмірковують про те, як зробити свято ненудним, щоб дитині сподобався і стіл, і розваги. Якщо для дітей молодшого шкільного віку влаштувати веселе свято не складає труднощів, то підліткам часом буває важко догодити. Часто складний характер і думка друзів визначають, яким має бути веселий день народження. У такому випадку батькам доведеться потрудитися, щоб день народження дитини пройшов цікаво.
Інструкція
1
Спробуйте уявити себе на місці вашої дитини в сучасних обставинах. Який би ви собі день народження захотіли? Чаювання з тортом або дискотеку в молодіжному клубі? Буде чудово, якщо ви заздалегідь порадите з вашою дитиною, як він хоче провести цей день.
2
Разом з іменинником визначте коло друзів, кого він хотів би запросити на свято. Спробуйте згадати, які у них є спільні захоплення і виходячи з цього, організовувати день народження. Якщо хлопці танцюють або співають, організуйте міні-концерт або оплатіть майстер-клас з одним з кращих танцюристів (педагогів з танцю) вашого регіону. Якщо захоплюються спортом, спільний похід на каток або в аквапарк їх дуже обрадує. Якщо підлітків об'єднує одне захоплення музикою, купіть їм квитки на концерт улюбленої групи.
3
Спробуйте витягнути хлопців на природу, влаштувавши імпровізовану «робінзонади»: розведення багаття з підручного матеріалу, конкурс "у кого швидше закипить вода" або "хто більше зловить риби". Якщо серед запрошених більше хлопчиків, цей варіант цілком підійде, особливо, якщо хтось грає на гітарі, знає страшні історії і не раз бував в таких походах.
4
Якщо ви самі не любите пригоди на природі і не хочете довго займатися організацією свята, виберіть простий варіант - боулінг або пейнтбол. Підлітки завжди залишаються в захваті від таких розваг.
5
Якщо на день народження дочки збираються тільки дівчатка, влаштуйте для них справжнісінький дівич-вечір. Дозвольте їм використовувати вашу косметику і влаштуйте вечір в косметологічному кабінеті - нехай вони роблять один одному різні химерні зачіски, наносять макіяж, а можуть принести по одній якійсь деталі гардероба і обмінявшись ними, фотографуватися. Будьте впевнені - веселощі забезпечено!
Зверніть увагу
Як відомо, підлітковий період найскладніший з точки зору взаємини поколінь. Підлітку вже хочеться самостійності, а батьки поки не можуть надати йому повну свободу дій. Одним зі спірних моментів може стати навіть такий чудовий привід, як святкування дня народження підлітка. Батьки найчастіше вважають, що єдиним місцем, де можна справити день народження підлітка є будинок.
Корисна порада
Ідея: організувати День народження підлітку на 15 років з веселими конкурсами. Подумайте зі своєю дитиною, кого вона буде запрошувати на свій День народження. Вислухайте його бачення майбутнього Дня народження. Швидше за все, вона не буде в захваті, якщо батьки будуть втручатися в веселощі. Ідея: День народження для відмінника і його друзів у вигляді інтелектуальної гри. Складіть зі своєю дитиною список запрошених гостей.