Як зменшити ноги в обсязі. Як зменшити свої ноги.

Щоб зробити свої ноги пружними, підтягнутими і щоб весь час тримати їх м'язи в тонусі, необхідно дотримуватися декількох простих правил. З їх допомогою можна за досить короткий термін (приблизно за 2-4 місяці) зменшити ноги в обсязі.
Інструкція
1
Для того, щоб за кілька місяців зменшити ноги в обсязі, потрібно, по-перше, під час прийому ванни або душу (краще контрастного) масажувати їх жорсткою мочалкою або щіткою. По-друге, намагайтеся займатися фізичними вправами (запишіться, наприклад, на фітнес або аква-аеробіку, а можете виконувати гімнастику і вдома, адже головне - робити їх регулярно).
2
У домашній обстановці і без зайвих зусиль можна виконувати такі вправи, як махи ногами стоячи, обертання на стегнах обруча (хулахуп), підйом ніг в положенні лежачи, здавлювання м'яча колінами. Виконувати кожне з них можна за кілька підходів, але обов'язково щодня (краще вранці і ввечері).
3
Не варто забувати і про правильне харчування. При фізичних навантаженнях воно має бути переважно рослинною. Тому краще по можливості виключати зі свого раціону алкоголь, кава, жирне м'ясо, картопля, борошняні вироби, смажене, копчене, жирні молочні продукти (здобувайте знежирене молоко, сир). Приймайте достатню кількість води (не менше 1,5-2 літрів, або з розрахунку 30г на кожен кг вашої ваги).
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=D-i6CUOS1fo
Корисна порада
Перед тим, як почати виконання вправ, необхідно добре розігріти м'язи ніг. Зробити це можна за допомогою тренажерів (наприклад, бігової доріжки або велосипеда), аеробіки або розігріваючого масажу.