Як зшити диванну подушку.

Багатьом з нас хочеться прикрасити свою квартиру, зробити її наймилішою і затишною, оригінальною і завзятою. Такою, щоб вона відрізнялася від інших. Для додання домівці нотки оригінальності і незвичайності можна зшити різні диванні подушки. Їх створення принесе вам тільки задоволення і не займе багато часу.
Вам знадобиться
  • - тканина
  • - гудзики або застібка-блискавка
  • - синтепон
  • - швейні приналежності
Інструкція
1
Для наповнення декоративних подушок використовуйте синтепон. Цей наповнювач легкий і в теж час пружний, що дозволить зберегти форму виробу на довгий час. Або візьміть стару подушку , для якої зшийте нову наволочку. Для цього беремо подушку , вимірюємо її розміри і створюємо викрійку. Обов'язково необхідно додати по 1-1,5 см на припуски і обробити краї тканини на машинці, або вручну, щоб вони не обсипалися.
2
Наволочки для подушок необхідно зробити знімними. Це з одного боку практично, так при необхідності ви можете випрати подушку . З іншого боку, в будь-який момент ви можете без праці її замінити за настроєм або у зв'язку зі зміною року.
3
Вибирайте різні форми для подушок. Якщо любите класику, то зробіть їх прямокутної (квадратної) форми. Такі вироби можуть бути круглої форми, у формі квітки, губ. Для додаткової зручності зшити диванну подушку можна в формі валика. Тут все залежить від вашого натхнення, фантазії і від тканин, якими ви володієте.
4
Визначтеся з формою і розмірами подушки. Викроїте 2 деталі, зробіть припуски на шви 1-1,5 см. Складіть частини заготовок лицьовою стороною всередину. Три сторони заготовки зшийте повністю, а на четвертій залиште отвір для набивання, або ушийте в цю сторону блискавку (ґудзики). Виверніть. Тепер ви можете набити ваш твір або вставити заготовлену подушку .
5
Створити подушку можна із залишків тканин в стилі "печворк", ви можете пов'язати наволочку, нашити на подушку всілякі гудзики, бісер, бантики, канву, шнур. До того ж в моду повертається вишивка.
6
Пришийте до наволочці кант або зав'язки, і тоді вона стане багатофункціональною. Ви можете на ній солодко поспати або використовувати подушку для спинки стільця. Така деталь внесе нотку сільського побуту в ваш інтер'єр.