Як прискорити скачування з інтернету.

Швидкість скачування контекстом з інтернету залежить від безлічі різних обставин. Перш за все, можливо, не були враховані деякі настройки скачування, а можливо, вся справа в обставинах, які, на жаль, особисто ви змінити не зможете.
Інструкція
1
Перш за все, потрібно переконатися в тому, що у вас інтернет саме тієї швидкості, яку повинен надавати провайдер за обраним тарифним планом. Для перевірки швидкості інтернет-з'єднання цілком підійде простий тест (наприклад, швидкість значно нижче заявленої по тарифному плану, вам необхідно звернутися в технічну підтримку провайдера. Проблему мають вирішити (можливо, збилися будь-які настройки).
2
Для нормального скачування контексту, найкраще встановити спеціальну програму (менеджер закачувань). Справа в тому, що багато «стандартні» менеджери закачувань не цілком ефективні. Особливо це стосується версії Internet Explorer включеної в комплект Windows XP. Вона при будь-якому збої обривається, може закачувати не на повну швидкість і так далі. Тому найкраще встановити безкоштовний додаток Download Master.
3
Але досить часто швидкість скачування не залежить від швидкості вашого інтернет з'єднання. Справа в тому, що іноді на великих порталах під час перевантаження або технічних робіт, продуктивність значно знижується, звідси і обмежена швидкість. Єдиний тільки плюс, що це тимчасове обставина, і пізніше можна буде скачувати інформацію на звичайній швидкості.