Як виїхати до Японії.

Японія одна з найзагадковіших, але в той же час привабливих для європейців країн. Тут все здається іншим, не тільки люди і уклад їхнього життя. Кажуть, що хоч раз побував в Країні Висхідного Сонця, не забудеш її ніколи, навіть більш того, будеш мріяти про повернення назад. Однак потрапити в Японію не так просто.
Вам знадобиться
  • закордонний паспорт
  • туристична віза
  • дві фотографії 3,4х4,5 см,
  • заповнена заявником анкета
  • довідка з місця роботи на фірмовому бланку з зазначенням посади, окладу і стажу роботи,
  • оригінал авіаквитка або його копія,
  • бронь готелю
Інструкція
1
Вирішіть, що відвідати. Японія - острівна держава. Хоккайдо, Хонсю, Сікоку і Кюсю - найбільші острови, їх навіть називають не островами, а основною землею. Вони з'єднані між собою мостами і підводними тунелями, тому переміщення між ними не викликає абсолютно ніяких проблем. Столиця Японії - самий вражаючий мегаполіс Азії - Токіо. Чверть всіх японців, що проживають в країні, знаходяться саме в цьому місті, який дивним чином поєднує всі стародавні традиції та сучасні тенденції світової культури. Тут можна знайти і величезні торгові центри, і дивовижні центри розваг для дітей.
2
Виберіть сезон для відвідування. Весна і осінь - найкращий час для туризму. Навесні туристи можуть спостерігати за цвітінням знаменитої сакури, а восени припиняється літня спека і сезон дощів.
3
Виберіть авіакомпанію: «Аерофлот» - щоденні рейси з Москви, економ клас від 700 у.о. «Japan AirLines» - вильоти два рази на тиждень з Москви, економ клас від 770 у.о. «Etihad» - щоденні рейси з пересадкою в Абу-Дабі, економ клас від 560 у.о.
4
Оберіть розміщення. Поряд з сучасними, звичними для європейців готелями, в Японії можна знайти Рекан - чисто японські готелі, де життя організоване відповідно до цих японськими традиціями, і готелі-капсули, де за 40 доларів туристові надають спальне місце, схоже на комірку в камері зберігання, звідки не можна вийти в прямому сенсі слова, тільки виповзти.
5
Подбайте про візу. Для оформлення туристичної візи необхідно надати наступні документи: дійсний закордонний паспорт, дві фотографії 3,4х4,5 см, заповнена заявником анкета, довідка з місця роботи на фірмовому бланку з зазначенням посади, окладу і стажу роботи, оригінал авіаквитка або його копія, бронь готелю. Віза даного типу дозволяє перебувати в країні 15 діб. Візовий збір 140 доларів США.
6
Незважаючи на те, що японці дивно терпимі до іноземних туристів, краще не порушувати їх звичаї і дотримуватися традиції, щоб справити сприятливе враження на жителів Країни Висхідного Сонця.