Як прибрати подряпини на ламінаті.

Ламінат - досить популярне підлогове покриття. Незважаючи на те, що виготовляють його здебільшого з синтетичних матеріалів, виглядає ламінат, як натуральний мармуровий або дерев'яна підлога, залежно від малюнка, нанесеного на поверхню. Варто відзначити і невибагливість даного матеріалу, він не вимагає додаткового фарбування, мастила, вощіння, але через тривале зносу на ламинате можуть з'явитися подряпини. Позбутися від подряпин нескладно.
Інструкція
1
Воскові олівці. Даний матеріал продають, практично, в кожному будівельному магазині. Причому вони мають достатньо широкий спектр відтінків, так що ви з легкістю підберете необхідний вам колір, грунтуючись на колір вашого ламінату. За допомогою воскового олівця, ви з легкістю замаскуєте дрібні подряпини. Використовувати його необхідно наступним способом: Очистіть пошкоджену область від бруду і пилу. Поверхня повинна бути абсолютно чистою і гладкою. Нанесіть тонким шаром віск. Якщо подряпина глибша, наносите до тих пора, поки віск повністю не замаскує пошкоджену ділянку. Відполіруйте замазану подряпину сухою тканиною.
2
Будівельна замазка для пошкоджених поверхонь. Після пересування важких предметів або використання меблів на колісних ніжках, рано чи пізно виникають досить глибокі подряпини, які, без спеціальних засобів, видалити практично неможливо. Зверніться в будь-який будівельний магазин, досвідчені фахівці порекомендують вам спеціальну замазку для ремонту даних ушкоджень. Використовувати її необхідно так: Очистіть необхідну ділянку від пилу і бруду. Розведіть, згідно інструкції, спеціальну замазку. Використовуючи тонкий шпатель, нанесіть на пошкоджену поверхню мастику. Видаліть зайву мастику за допомогою вологої тканини. Через 40-60 хвилин відполіруйте колишню подряпину сухою тканиною.
3
Зверніться до професійних фахівців, якщо у вас немає вільного часу і особливого бажання. В лічені хвилини вони виправлять пошкоджену поверхню і дадуть поради щодо подальшого догляду за ламінатним покриттям.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Y2SADtHA394