Як зберігати продукти без холодильника.

У вас зламався холодильник? Було б просто вирішити проблему, якщо б це трапилося в холодну погоду і при наявності балкона. Однак і в теплу пору можна зберегти продукти в свіжому стані, важливо лише врахувати кілька правил правильного зберігання.
Вам знадобиться
  • 1. 1 ч. Л. саліцилової кислоти, рушник.
  • 2. Молоко.
  • 3. Чистий рушник, оцет.
  • 4. Сіль, перець, марля.
  • 5. Пергаментний папір, оцет 9%, сіль.
  • 6. Ящик, сухий пісок або тирсу.
  • 7. Вода, каструля.
Інструкція
1
М'ясо можна зберігати без холодильника максимум 3-5 днів. Для цього потрібно змішати одну чайну ложку саліцилової кислоти з 0,5 л води і ретельно перемішати. М'ясо гарненько промити під проточною водою і відокремити від кісток. Змочити полотняну серветку або рушник в отриманому розчині і загорнути м'ясо. Найдовше зберігається яловичина і баранина. Менше - свинина і м'ясо птиці.
2
Другий спосіб зберігання дозволяє не зіпсуватися м'ясу протягом 7 днів. М'ясо ретельно промити, скласти в скляний посуд. Залити свіжим молоком, накрити чистим рушником і прибрати в темне прохолодне місце. Молоко згорнеться і не допустить пропущення повітря до м'яса. Кислота, що міститься в молоці, створить несприятливі умови для освіти і життя бактерій. Перед приготуванням м'ясо ретельно промити і обсушити паперовим рушником.
3
Для того, щоб зберегти птицю протягом декількох днів, потрібно приготувати оцет і чистий рушник. Рясно просочити рушник оцтом і загорнути в нього птицю. У міру висихання рушники його потрібно змочувати знову в оцті. Запам'ятайте, що краще зберігається непотрошеная дичину, ніж випотрошена.
4
Свіжу рибу очистити від нутрощів, видалити зябра. При цьому рибу мити небажано, її потрібно витерти сухим чистим рушником. Зовні і всередині натерти рибу сіллю і перцем, обернути в марлю і повісити на протяг.
5
Вершкове масло збережеться, якщо його скласти в скляну банку і залити оцтом 9% так, щоб він покривав всю поверхню масла. Можна зберегти масло іншим способом протягом трьох тижнів: масло розрізати на невеликі брикети приблизно по 200 г і кожен шматочок загорнути у пергаментний папір. Далі потрібно укласти брикети масла в емальований посуд, наповнену солоною водою (1 ст. Л. Солі на 1 л води), зверху накрити тарілкою і поставити вантаж. Зберігати краще в темному прохолодному місці.
6
Яйця перебрати і скласти в ящик гострим кінцем вниз. При цьому яйця не повинні торкатися один одного. Все пересипати висушеним піском, тирсою або деревною золою. Зберігати потрібно в прохолодному місці.
7
Огірки відмінно збережуться, якщо їх скласти в каструлю хвостиками вниз і залити холодною водою на?. Воду міняти потрібно кожен день.