Як усунути засмічення в ванні.

Ви гранично акуратно користуєтеся ванною, раковиною й унітазом. Вам ніколи не прийде в голову спустити в унітаз, наприклад, розрізану на шматочки шубу і ви ніколи не вивалюєте в раковину залишки їжі. Здавалося б, не повинно бути ніяких неприємностей. Але в один не дуже приємний момент ви виявляєте, що вода з ванни або з раковини нікуди не йде. І що найгірше, ви не можете зрозуміти, в якому саме місці утворився засор .
Вам знадобиться
  • Гель для прочищення труб
  • Вантуз
  • Сталева дріт з гачком
  • Дренажний бурав
Інструкція
1
Не поспішайте лаяти своїх домашніх. Зовсім не обов'язково, що хтось із них кинув у ванну щось не те. В трубі нерозчинний сміття забруднені за досить тривалий час - волосся, нитки, якщо ви маєте звичку полоскати білизну в ванні, і багато іншого. Для початку спробуйте хімічні засоби для прочищення засор ов, їх в будь-якому господарському магазині продають чимало. Найчастіше буває необхідно налити речовина в трубу і почекати кілька годин.
2
Невеликий засор на побутової хімії успішно ліквідується, але може трапитися і так, що цей спосіб не допоможе. Візьміть вантуз. Встановіть його над зливом і щільно притисніть. Налийте воду в ванну так, щоб вона закрила гумову частину вантуза. У разі необхідності заткніть переливний отвір. Це можна зробити пробкою, ганчіркою або навіть просто рукою. Головне - закрити доступ повітря. Різко натисніть на вантуз і відпустіть. Зробіть цю операцію раз десять. Перевірте, йде чи вода. Повторіть цю операцію два-три рази.
3
Наступний етап - прочищення сифона. Вона необхідна, якщо вантуз не допомагає. Якщо у вас пляшковий сифон - відкрутіть відстійник і підставте відро. Прочистите сифон дротом з гачком. Зберіть сифон. У сифона з ревізією Відкрутіть кришку, яка закриває отвір, і точно так же прочистите його дротом.
4
Якщо прочищення сифона не допомагає, немає іншого виходу, окрім як прочистити відвідну трубу. Візьміть дренажний бурав, пропустіть його тросик через зливну решітку. Протолкніте тросик в каналізаційну трубу. Обертайте тросик навколо його осі і рухайте його взад-вперед.
5
Поставте сифон на місце. Повторіть прокачування вантузом. Увімкніть воду і перевірте, як вона йде.
Зверніть увагу
Перед тим, як користуватися хімічними препаратами, уважно прочитайте інструкцію і дійте в суворій відповідності з нею.
Корисна порада
Якщо в інструкції написано, що потрібно почекати певну кількість годин, то користуватися ванною весь цей час не можна.