Як дізнатися про минуле свого автомобіля. дізнатися всі про свій автомобіль.

Перед тим, як придбати вподобаний вам автомобіль, краще дізнатися його історію з моменту сходження з конвеєра, навіть якщо він зовсім новий. Адже покупка транспортного засобу - це ризик, тому що всі дефекти ретельно приховуються. Автомобіль міг побувати в ДТП, у нього можуть бути замінені основні вузли та агрегати. Особливо актуально перевіряти історію машини при терміновому викупі, коли за блискучий з вигляду автомобіль призначають низьку вартість. Многую інформацію про автомобіль можна добути самостійно.
Інструкція
1
Пошукайте цей автомобіль на зарубіжних аукціонах, адреси яких можна знайти в інтернеті. Зайшовши на їх сайти, порівняйте отриману інформацію. Все аукціони ведуть ретельну статистику, за якою можна дізнатися багато чого про машину, якщо вона була там.
2
Попросіть у господаря автомобіля сервісну книжку. Якщо така є, то вам пощастило. Вона містить всю інформацію про те, які ремонтні роботи проводилися на даній машині, і як давно це було. Там же зазначені всі заміни вузлів і компонентів.
3
Загляньте під капот, огляньте уважно дану область. Якщо побачите точку, яка нанесена керном, це сигнал того, що з цим транспортним засобом мав місце страховий випадок. Не лякайтеся завчасно, це можливо був угон або просто автомобіль тонув. Найгірший варіант - це аварія і машина бита.
4
Запишіть VIN-код авто, і за допомогою спеціальних сервісів, перевірте, чи є інформація по даному номеру. Зверніться до офіційного дилера даної марки машини, у них повинна бути інформація здебільшого автомобілів. Ви напевно дізнаєтеся точну дату випуску, об'єм двигуна і деяку іншу інформацію.
5
Зверніться в спеціалізовані компанії, які співпрацюють з відповідними органами. У них має доступ до бази, в якій зібрано інформацію про різних автомобілів на предмет їх угону, аварій.