Як переконати людей купити.

Уміння переконувати людей - справа наживна. Звичайно, є люди з вродженим почуттям вміння доводити, відстоювати свою точку зору. Для тих же, кого природа не нагородила такими здібностями, варто прислухатися до основних моментів правил спілкування продавця з покупцем.
Інструкція
1
Говоріть впевнено. Покупець відразу запідозрить щось недобре, якщо при розмові у вас буде тремтіти голос. Також виключіть з розмовної мови слова-паразити: «мм», «ну», «ее», а також, «напевно», «може бути» ... Замініть їх стверджувальними словами.
2
Встановіть зоровий контакт. Це обов'язкова умова, так вам буде простіше зловити загальну хвилю, настрій покупця і його наміри. До того ж це, давно відомий факт, якщо людина дивиться прямо в очі, не веде погляд, не опускає свій погляд у підлогу, ця людина правдивий.
3
Використовуйте жестикуляцію. Врахуйте, слова, підкріплені емоційним виразом обличчя, жестами, сильні подвійно.
4
Більше говоріть. Незручні паузи в розмові намагайтеся заповнити фактами, приводите більше доводів. Якщо опонент готовий вас вислухати, значить, він зацікавлений у вашій інформації.
5
Будьте відкриті. Пряма постава, красива посмішка - половина вашого успіху. Не намагайтеся змінити тембр свого голосу, це буде виглядати безглуздо і неправдиво. Перемінанія з ноги на ногу свідчить про ваше невпевненості, може створитися враження, що ви намагаєтеся щось придумати на ходу, підібрати слова. Заздалегідь продумайте найбільш виграшну позу.
6
Умійте протистояти запереченням. Якщо покупець впевнено доводить зворотну сторону вашої точки зору, будьте готові парирувати фактами. Ви повинні чітко уявляти позитивні сторони вашого товару, відповідно, всі мінуси, ваша мета - вміти згладити.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, ви не тільки повинні навчитися говорити, а й оволодіти вмінням слухати.
Корисна порада
При розмові з покупцем, залишайтеся впевненими і спокійними, продовжуючи приводити доводи і факти. Врахуйте, як тільки ви покажіть своє обурення, обурення - ви втратили потенційного покупця.