Як зміцнити прес.

Міцний прес - запорука плоского живота і тонкої талії. В юності дівчині простіше підтримувати себе в стрункому вигляді, з віком живіт стає в'ялим, і наливається жировими відкладеннями. Щоб повернути собі плоский живіт, необхідно зміцнювати м'язи прес а за допомогою спеціальних вправ. Щоденні тренування допоможуть вам в короткі терміни підтягти живіт і приберуть некрасиві відкладення на талії.
Інструкція
1
Сядьте на підлогу, руки витягніть перед собою на рівні грудей. Робіть «ходьбу на сідницях»: по черзі переступайте то однієї, то іншої сідницею. Просувайтеся спочатку вперед 1 - 2 метра, потім назад. Під час виконання вправи максимально напружуйте прес і косі м'язи живота.
2
Сядьте по - турецьки, руки зігніть в ліктях і притисніть їх до боків. На вдиху скрутити в області талії, поверніть верхню частину тіла вправо. З видихом поверніться у вихідне положення. З наступним вдихом повторіть скрутку вліво. Зробіть по 20 - 25 поворотів в кожну сторону.
3
Сядьте на підлогу, ноги витягніть вперед, руки опустіть вздовж тіла. З видихом відхилите корпус трохи назад, ноги підніміть під кутом 45 градусів до підлоги, руки витягніть на рівні грудей. Затримайтеся в цій позі на 3 хвилини. На вдиху ляжте на підлогу і розслабтеся.
4
Ляжте на живіт, долоні покладіть під плечі, носочками упріться в підлогу. На вдиху повністю підніміться над підлогою, тримайтеся тільки на долонях і носочках. У цій позі максимально напружте прес , тримайте положення протягом 2 - 3 хвилин. З видихом опуститеся на підлогу і розслабтеся.
5
Ляжте на спину, ноги зігніть в колінах, руки покладіть за голову. З видихом повністю підніміть верхню частину тіла, грудьми потягніться до колін. На вдиху поверніться у вихідне положення. Повторіть вправу 20 - 25 разів. Якщо вам складно повністю підняти тіло над підлогою, відривайте корпус від підлоги до рівня лопаток, але прагніть повністю освоїти цю вправу.