Як вирівняти нігті. Нерівні нігті на руках причини.

Нерівні нігті можуть зіпсувати все враження про манікюр і руках. Причин і способів боротьби з ними кілька, це може бути спадковість, травма або захворювання. Не завжди достатньо лише покрити ніготь захисним лаком.
Інструкція
1
Травма.Чаще всього нігтьова пластина стає нерівній через травму. В цьому випадку необхідно, по-перше, зробити шліфовку нігтя. Шліфовочні матеріали повинні бути для натурального нігтя, не надто великої зернистості. Шліфування рекомендується робити один раз на тиждень, до вилікування і вирівнювання нігтьової пластини. Після шліфування в нігті можна втирати вітамін «Аевіт», а також робити ванночки з теплої оливкової олії. Головна задача - зростити травмовану ділянку нігтя, тому необхідно створити всі умови для швидкого зростання. Покривайте ніготь засобами, що підсилюють зростання, вирівнюючими нігтьову пластину, що містять тефлон і шовк.
2
Заболеванія.Ногті є своєрідним барометром, який показує здоров'я або хворобу внутрішніх органів. Захворювання серця, нирок, щитовидної залози, алергічні реакції - все це може відбитися на нігтях, роблячи їх нерівними, тьмяними, жовтими або тріскаються. В такому випадку, головне - виключити саму проблему, а не заліковувати її слідства, бо за наявності яких-небудь захворювань, скільки ніготь не лікуй, проблема буде повертатися знову і знову. Після того, як ви відвідаєте лікаря і виключіть захворювання, залишається пропити курс вітамінів (можна спеціальних для росту нігтів і волосся, але лікарі все ж рекомендують полівітаміни), кілька разів зробити шліфовку або зміцнити нігті смолою, гелем або шовком.
3
Грібок.Ето захворювання досить поширене, особливо, в літній період. Заразитися можна не лише примірявши чуже взуття або не надягаючи тапочки в басейні, але і автономно, якщо не дотримуватися правил гігієни та температурного режиму. З ніг грибок легко переходить на нігті рук, також роблячи їх нерівними, потовщеними, ламкими, пожовклими. Для лікування необхідно запастися спеціальними мазями від грибкової інфекції, що продаються в будь-якій аптеці, і спеціальним лаком. Обробляти поверхню нігтя в період лікування слід після кожного ополіскування рук або кожні три години.
4
Наследственность.С поганою спадковістю в плані нігтів поборотися складно. Лікарі дають рекомендації людям, з народження володіють не дуже хорошими нігтями - приймати кальцій, а також зміцнювати і вирівнювати нігті нарощуванням за допомогою натуральних матеріалів - смола, шовк. Воно обходиться не дуже дешево, але краса і здоров'я того варті.