Як знайти bluetooth в ноутбуці. Де знаходиться блютуз на ноутбуці.

Щоб обмінятися з ноутбуком інформацією, не обов'язково підключати свій мобільний телефон через USB-кабель, тому як знайти bluetooth в ноубук дуже просто.
Вам знадобиться
  • Панель управління, клавіатура.
Інструкція
1
Уважно подивіться на клавіатуру вашого ноутбука. У більшості сучасних моделей є окрема кнопка, призначена спеціально для прямого включення функції bluetooth. Виглядає вона у формі фірмового значка bluetooth, який нагадує незграбну англійську букву "В" з задніми вусиками, укладену в темний овал. Як правило, ця кнопка розташовується на бічній панелі клавіатури.
2
Щоб включити блютуз натисніть на клавішу. Якщо все працює, то індикатор на кнопці bluetooth повинен загорітися. Також на робочому столі вашого ноутбука, в нижньому правому кутку, протилежному меню «Пуск», повинна з'явитися маленька піктограма (службовий значок) bluetooth і напис «Bluetooth включений».
3
Вам також стане в нагоді знання того, як знайти bluetooth в ноутбуці, не використовуючи клавіатуру. Для цього зайдіть в меню «Пуск», «Панель управління». Далі знайдіть графу «Пристрої Bluetooth». Відкрийте даний розділ. В ньому ви побачите все необхідне для настройки пристроїв і параметрів bluetooth, а також для подальшої передачі повідомлень.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=qAQC72ufVLM
Зверніть увагу
Аж ніяк не в кожному ноутбуці працює функція блютуз, навіть якщо на клавіатурі присутня така клавіша. Гарантувати наявність технології може тільки наклейка з фірмовим логотипом на корпусі ноутбука.
Корисна порада
Якщо внутрішній модуль bluetooth відсутній на вашому ноутбуці, то можна підключити спеціальний зовнішній USB-модуль bluetooth, який продається окремо.