Як зшити сорочку. Як зшити просту сорочку.

Діти швидко виростають зі свого одягу, і нерідко це призводить до великих фінансових витрат, так як батьки змушені постійно купувати дитині нові речі підходящого розміру. Заощадити кошти і час ви зможете, якщо дізнаєтеся як зшити для своєї дитини просту сорочку. У такій сорочці він може ходити цілий рік в будь-якій обстановці, а при необхідності ви зможете зшити ще одну, так як техніка пошиття сорочки дуже проста.
Інструкція
1
Зробіть викрійку сорочки на папері або скопіюйте вже готову викрійку. Перенесіть всі елементи викрійки на тканину, приколіть шпильками і обведіть Кравецьким крейдою на виворітного стороні, а потім виріжте всі деталі з тканини, роблячи невеликі припуски на шви.
2
Деталі коміра і подборта проклейте з виворітного боку флизелином або дублерина, а потім стачайте деталі, прострочити бічні і плечові шви. Близько до плечових швах отстрочите деталі спинки, відступивши від плечових швів 7 мм. Потім двічі подверніте на виворітну сторону нижній край сорочки і прострочіть на відстані 7 мм.
3
лицьовою стороною один до одного складіть деталі коміра і прострочіть їх по зовнішньому краю, після чого надріжте припуски на кутах і виверніть комір. Повторно отстрочите краю зовні на відстані 7 мм. Вручну приметайте комір до горловини сорочки.
4
Тепер виверніть на лицьову сторону цельнокроение подборта і пришити їх до зрізу горловини, одночасно вшиваючи комір в горловину спинки. Відверніть подборта навиворіт і обмітайте разом припуски шва ушивання коміра і горловину спинки. Заутюжьте припуски вниз.
5
Пришийте до нижнього краю сорочки подборта, а потім отстрочите всю сорочку вздовж бортів до шва ушивання коміра двома рядками - в край і на відстані 7 мм від краю.
6
Додатково викроїте, виріжте і обробіть накладної кишеню для сорочки. Пристрочите його до полички.
7
Рукава сорочки вколи булавками в пройми або приметайте вручну. Вшитої рукава, а потім настрочити повторно на машинці. Виконайте бокові шви рукавів, а обтачку нижнього краю кожного рукава загорніть на виворітну сторону, подверніте і прострочіть.
8
На лівій поличці сорочки прорежьте на рівній відстані петлі і обмітайте їх. На праву поличку навпроти кожної петлі пришийте гудзики.