Як фотографувати собаку.

Багато власників собак дуже пишаються своїми чотириногими красенями. Вони частенько розповідають своїм друзям, знайомим і колегам по роботі про своїх псів різні цікаві і неймовірні історії, хваляться нагородами собак на виставках і конкурсах. Деякі собаківники навіть носять із собою фотографії своїх вихованців. Звичайно ж, кожному з них хотілося б, щоб на фотокартці було видно тільки гідності собаки. Для цього дбайливому господареві слід знати декілька хитрощів про те, як правильно слід фотографувати собаку .
Інструкція
1
Найперше, про що потрібно пам'ятати при фотографуванні собаки - це добірка красивого фону. Його тон не повинен зливатися з забарвленням вихованця і містити в собі будь-які яскраві «зайві» предмети, які будуть відволікати глядача від головного героя фотографії.
2
Особливу увагу слід звернути і на освітлення. Краще фотографувати собаку днем, за відсутності яскравого сонця, яке, до речі, при запечатлении образу вихованця повинно бути за спиною фотографа. Простежити слід і за тим, щоб собака була висвітлена рівномірно. Тіні від оточуючих тварина предметів, листя або дерев може зіпсувати кадр.
3
Кадрів при фотографуванні собаки слід робити якомога більше. Тоді при перегляді вже готових фотографій завжди можна вибрати парочку найбільш вдалих.
4
Фотографувати темну собаку на фоні білої стіни не рекомендується. На таких кадрах в очі буде кидатися саме сліпучий фон, а не тварина.
5
Доглянутий вид довгошерстою собаки на фотографії може зіпсувати вітер. Тому, щоб вдало сфотографувати вихованця, слід вибрати ясну безвітряну погоду або домашню обстановку.
6
Перш ніж сфотографувати собаку , її зовнішність необхідно привести в порядок: розгладити шерсть, почистити очі, вуха, кігті, витерти слину і заховати кінчик язика, який собаки так люблять виставляти назовні.
7
Для майбутньої фотозйомки собаку бажано поставити на гладку рівну поверхню. Інакше тварина на фотографії може вийти горбатим.
8
Щоб вдало сфотографувати собаку , її власнику може знадобитися помічник, завданням якого буде відволікати тварина.
9
Не варто мучити собаку довгої фотозйомкою. В іншому випадку, на готових фотографіях можна буде помітити сумну мордочку тварини, напівзакриті очі і дивні мляві пози.
10
Крім усього цього, господареві тварини потрібно постаратися сфотографувати собаку так, щоб вона перебувала в центрі композиції. Виправити помилки можна при обробці фотографії, обрізавши її зайві частини.
11
Не варто фотографувати собаку занадто близько. Інакше на фотографії ближня частина тваринного вийде більше дальньої, наприклад голова буде неприродно крупної, а зад - дрібним.
12
Щоб з'ясувати найбільш вдалу позу собаки, тварина слід фотографувати у всіх положеннях і ракурсах: сидячи, стоячи, збоку, спереду. Можливо, головним достоїнством собаки виявиться її портрет.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=jwcDu-ksEIA