Як шнурувати високі кеди. Як красиво зашнурувати високі кеди.

Кеди є дуже зручним взуттям. Якщо ви хочете погуляти, побігати або пограти в дворовий футбол - це ваш вибір. Але крім спорту, кеди стали модним видом взуття, яку можна носити практично з усім, наприклад з джинсами і піджаком. А в 80-ті роки особливої популярності набули високі кеди. Так як мода циклічна і зараз такі кеди знову в моді, стало актуальним питання про їх правильної і красивої шнурівці.
Вам знадобиться
  • 1. Високі кеди.
  • 2. Шнурки (не обов'язково однакові)
Інструкція
1
Перший варіант - традиційний. Пропустіть шнурок через нижні дірки і виведіть назовні з обох кінців. Зробіть так, щоб кінці шнурків перетиналися, а потім пропускайте їх зсередини назовні через отвори. Повторюйте ці дії до самих верхніх отворів.
2
Інший спосіб шнурівки - прямий. Пропустіть шнурок через нижні отвори і виведіть його всередину ботика з обох кінців. Візьміть кінець одного шнурка, підійміть його справа вгору так, щоб він вийшов з верхнього отвору, після чого Протягніть його в ліве. Тепер підніміть вгору обидва кінці і виводите назовні кожен через один отвір, потім протягуйте на протилежну сторону і тягніть вгору. Продовжуйте зашнуровувати, поки один з шнурків не досягне верхнього отвору. Інший кінець вийде через залишився отвір нагорі.
3
Красивим варіантом зашнурувати кеди є шнурівка "зворотної петлею". Простягніть шнурок через нижні отвори і виведіть з обох отворів з боків. Лівий кінець шнурка спірально піднімайте вгору, продевая його з під отвори стібками. Правий кінець шнурка також спірально піднімайте по правій стороні черевика, попутно продевая в петлі лівого кінця.
4
Ще один спосіб - подвійна спіраль. Почніть шнурівку знизу, лівий шнурок повинен виходити з лівого отвори, а правий входити в праве. Лівий кінець повинен потрапляти в наступне праве отвір, а правий - виходити з лівого вище. Процес повинен проходити спіраллю до самого верху.
Корисна порада
Для краси можна зашнурувати кеди шнурками різних кольорів.
Шнурки - невід'ємний аксесуар ваших черевик і кросівок, а значить вони повинні бути зав'язані не тільки міцно, але і красиво, щоб нести і практичну, і естетичну функцію. Сьогодні у вашому розпорядженні безліч різних способів зав'язування шнурків, від найпростіших до вигадливих і складних, якими можна здивувати будь-якого перехожого і продемонструвати свою оригінальність.
Інструкція
1
Найпростіше зав'язати шнурки перехресно - цим методом зав'язування шнурків володіє кожен. Пропустіть шнурок через нижні отвори черевика, виведіть два кінці назовні, перехрестите їх і пропустіть в протилежні отвори. Продовжуйте шнурувати черевик, перекрещивая шнурки, поки не дійдете до верхніх отворів.
2
Більш оригінально буде виглядати варіація традиційної шнурівки - для того щоб виконати зворотну шнурівку зсередини назовні, введіть шнурок в нижні отвори так, щоб кінці були спрямовані всередину, а потім пропускайте кінці знизу вгору в отвори, перекрещивая шнурок всередині черевика. Ця шнурівка зменшує знос шнурків і виглядає гарніше попередньої.
3
Охайно і красиво виглядає шнурівка «драбинкою», яка виглядає як паралельні лінії, позаду яких йде зигзагоподібна лінія. Пропустіть шнурок через нижні отвори і виведіть назовні, а потім один кінець шнурка навхрест виведіть через верхній отвір шнурівки. Другий кінець навхрест виведіть через отвір, що знаходиться вище попереднього. Таким чином Шнуруйте черевик до кінця.
4
Якщо вам не подобається зигзаг, що йде позаду прямої шнурівки, ви можете заховати його - для цього почніть шнурівку, пропускаючи шнурок через нижні отвори і забираючи його всередину черевика зліва і справа. Один з кінців шнурка підніміть вгору праворуч і виведіть з верхнього отвору, а потім протягніть його в лівий отвір.
5
Підніміть вгору обидва кінці шнурка і виведіть назовні через один отвір. Таким чином, шнурки на виворітного стороні черевика йдуть зліва і справа, а шнурівка виглядає як рівні паралельні один одному лінії. Ви можете доповнити цю шнурівку, сховавши вузол всередині, щоб черевик виглядав ще декоративніше.