Як вирощувати курчат бройлерів.

Вирощування курчат- бройлерів в домашніх умовах без знань складно, адже саме ця порода є найменш стійкою до хвороб і стресів, ніж курчата інших порід курей. Це через те, що бройлери є швидкозростаючими птахами, тому вони вимогливіші до якості кормів і умов утримання.
Вам знадобиться
  • Курчата-бройлери
  • Вольєр
  • Інфрачервона лампа
  • Вапно -Пушенка (0,5 кг на 1 м2).
  • підстилка (солом'яна різка, стружки, тирсу рисової і соняшникового лушпиння, торф)
  • Комбікорм
  • Вода
Інструкція
1
Для того, щоб розводити курчат, треба спочатку придбати їх. Зазвичай бройлерів розводять на інкубаторно-птахівничої станції або спеціалізованої бройлерної птахофабриці. Найкраще купувати птахів наступних порід: «Бройлер-6», «Гібро», «Зміна».
2
Один із способів вирощування курчат - на підстилці. Але перед тим, як засипати її в приміщення, потрібно продезінфікувати підлогу вапном-Пушенко. Її розсипають по підлозі, а зверху роблять шар підстилки товщиною 5 см. Надалі, підстилку оновлюють і досипають з розрахунку 2 кг на одного бройлера.
3
При вирощуванні курчат важливу роль відіграє збереження тепла, особливо в перші тижні їх життя. Для цього використовують обігрівачі або інфрачервоні лампи. Спочатку температуру в приміщенні тримають досить високою, близько 24-26 градусів, а потім її поступово знижують, доводячи до 20 градусів через місяць.
4
Годувати зростаючих курчат слід різноманітно, додавати в корм достатня кількість мінеральних речовин (вапно) і подрібнену зелень. Якщо курчата були куплені в весняний період, то в їжу їм можна додавати кисломолочні продукти. Це позитивно впливає на травну систему пташенят і збагачує корм белком.Подросшіх курчат- бройлерів зазвичай годують повнораціонними комбікормами, склад яких змінюється в залежності від їх віку. До корму і воді доступ повинен бути постійним протягом доби.
5
Для профілактики захворювань потрібно стежити за щільністю посадки птиці. Чим щільніше населеність бройлерів в приміщенні, тим нижче буде продуктивність росту і набору ваги як у курчат, так і у дорослої птиці.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=7U-jrCyc7IY
Зверніть увагу
Вода у курчат повинна бути завжди. Краще не погодувати курчат, ніж залишити їх без води.
Корисна порада
У гарну погоду курчат потрібно випускати на свіже повітря. Для цього обладнується спеціальний вигул. Головне стежити в цей час за температурою повітря і відсутністю протягів.