Як визначити китайський айфон. Як визначити, що айфон не китайський.

Сучасні телефони з кожним роком стають все функціональніша і складніше. Але це зовсім не лякає китайських умільців, адже загальновідомий факт, що в Китаї можуть підробити практично кожний пристрій. Не є винятком і популярні айфони . Кількість дешевих телефонів з таким дизайном не піддається обчисленню. Іноді продавці можуть видати підробку за фірмову продукцію, тому важливо знати основні риси, за якими можна відрізнити підробку від оригіналу.
Інструкція
1
Спершу зверніть увагу на розташування мікрофону. У підробки він знаходиться на передній панелі, а в оригінального Iphone відсутній.
2
На підробці iPhone 4 не встановлений роз'єм для microSIM, він лише імітується, причому не дуже майстерно.
3
Матеріал, з якого виготовлений корпус, менш якісний. При виробництві копії не використовується скло або метал, лише недорогий пластик.
4
Вага підробки трохи менше оригіналу, але цього ви можете і не відчути.
5
На підробці ви зможете відкрити задню кришку, а оригінал є цілісним моноблоком, який ви не зможете розібрати. Також варто перевірити наявність телевізійної антени під кришкою акумулятора. В фірмової продукції iPhone ніякої антени немає.
6
Ретельно огляньте емблему китайського «яблука». Вона може істотно відрізнятися від справжньої.
7
Якщо ви можете включити телефон, то перевірте екран: у оригінального пристрою він ємнісний, а не резистивний. Це означає, що телефон може обробляти відразу декілька дотиків одночасно. У підробки екран володіє гіршою передачею кольору.
8
Огляньте зарядний пристрій. Воно проводиться на заводах FLEXTRONIX або FOXLINK, що повинно бути вказано. Крім того на зарядному пристрої не повинно бути яких-небудь ієрогліфів.
9
USB-кабель не повинен бути оснащений спеціальними засувками. Інакше це або підробка, або кабель від Apple iPod.