Як вивчати математику. xochu viuchit matematiku.

Ви вивчаєте математику . Можливо, процес вивчення математики здається вам непосильно важким. Ймовірно, ви заплуталися в потоці інформації: визначення, формули, леми, теореми, докази ... Як тут не заблукати. Звичайно, вивчення математики - справа важка і серйозна. Але при правильному підході і прояві завзятості здолати математику можна.
Вам знадобиться
  • Підручник з математики, задачник з математики, зошит, ручка, олівець
Інструкція
1
Визначтеся з тим, чого ви хочете досягти в вивченні математики. Поставте конкретну мету. Чітко сформулюйте її. Наприклад: «Я хочу мати п'ятірку з математики цього року», «Я хочу зрозуміти, як вирішувати квадратні рівняння», «Я хочу знати все теореми геометрії за 7 клас». Сформулювавши мету, ви будете знати, в якому напрямку рухатися.
2
Якщо мета вийшла занадто велика, розбийте її на кілька дрібніших завдань. Чи не хапайтеся відразу за все, не прагнете вивчити всі теми за один присід. Диференціюйте ваше завдання. Скажімо, якщо ви поставили за мету отримати залік з математичного аналізу, можете розбити її на окремі реальні кроки: * Вивчити визначення; * Вивчити формулювання теорем; * Зрозуміти доведення теорем; * Навчитися вирішувати задачі.Еслі отримані мети все ж здаються вам занадто глобальними, розбивайте їх ще. Розбивайте доти, поки не отримаєте таку задачу, яка вам під силу і яку ви можете виконати.
3
Складіть план. Вкажіть в ньому, що і в які терміни ви хочете зробити. Ваш план допоможе вам рухатися вперед і не збитися зі шляху.
4
Далі приступайте до виконання поставлених завдань. Послідовно, чітко, не поспішаючи.
5
Періодично освіжайте в голові вже вивчений матеріал з математики. Згадуйте рішення принципових завдань, повторюйте теореми і визначення.
6
Вигадуйте свої завдання з математики. Вивчивши якусь тему, спробуйте скласти по ній свою задачу. Міняйте дані, міняйте об'єкти, включайте фантазію. Скажімо, якщо в задачнику були яблука, то нехай у вашому завданню фігурує те, що вам цікаво: м'ячі, гітари, диски, шахові коні ... Звичайно, з вищою математикою експериментувати складніше, але і там можна придумати що-небудь оригінальне. Не чекайте, що відразу все вийде. Природно, будуть і труднощі. При виникненні труднощів, незрозумілих питань, зверніться за допомогою до свого вчителя, викладачеві, репетиторові, другу, який добре розбирається в математиці. Не опускайте руки при перших же невдачах.
Корисна порада
Пам'ятайте, що математика - наука точна. Вона вимагає зібраності, раціональності, логіки і точності в діях. Займаючись математикою, ви дисциплінуєте свій розум.
Столиця Росії приковує увагу туристів з усього світу. Щодня тисячі людей приїздять сюди, щоб оглянути Кремль, побродити по Третьяковській галереї і сфотографуватися на Красній площі, в самому серці величезної країни. Якщо ж ви живете в Москві або часто приїжджаєте туди, має сенс вивчити Москву зсередини, великий місто, який, незважаючи на всі труднощі та протиріччя, залишається одним з найдивовижніших на планеті.
Вам знадобиться
  • Карта Москви, путівники, вихід в інтернет, фотоапарат
Інструкція
1
Підготуйте теоретичну базу.Для початку потрібно вивчити теоретичний матеріал, що стосується багатовікової історії і культури Москви. Для цього можна використовувати книги з бібліотеки, навчальні фільми, художню літературу, краєзнавчі видання. Напрям пошуку матеріалу залежить від того, що саме вас цікавить: Москва літературна (тоді шукаємо літературні музеї, меморіальні квартири, місця проживання героїв романів тощо), міські особняки 19 століття, легенди метрополітену або радянське архітектурну спадщину столиці.
2
Складіть план екскурсій.В відповідно до обраної тематикою потрібно скласти план вивчення тієї чи іншої частини міста. На сайтах музеїв ви зможете дізнатися про послуги і розроблених маршрутах. Ви відкриєте для себе багато нових музеїв: Холодної війни, автокрадіжки імені Юрія Дєточкіна, упаковки, музей "Вогні Москви" ... Самостійно можна оглядати дворики і знамениті будинки, але попередньо все ж прокреслите зручні маршрути, кожен з яких повинен бути розрахований на півтора -два години.
3
Шукайте единомышленников.Старожилы і збирачі міських легенд, краєзнавці та захисники архітектури, студенти-історики та екскурсоводи - всі вони роблять те ж саме, що й ви. Тому має сенс об'едініняться в групи. Часто москвоведов-любителі можуть розповісти більше цікавих фактів, ніж професіонали. Нерідко в столиці проводяться екскурсії по старовинних вуличках і історичних місцях. Такі тематичні зустрічі можна пошукати в інтернеті. Незабаром ви й самі зможете організувати щось подібне: головне - вибрати сферу, яка вас цікавить.
4
Робіть записи про подорожі по Москве.Фіксіруйте на папері або в інтернеті свої враження про прогулянки по місцях, про які ви прочитали, які ви відвідали. Робіть фотозвіти, ведіть щоденник. Це допоможе вам структурувати знання та інформацію, яку ви отримаєте на місці. Можливо, ваші записи знайдуть відгук у друзів або у однодумців. Не виключено, що трохи пізніше ви випустите власну книгу, присвячену тільки вашої Москві.
Зверніть увагу
Якщо ви будете фотографувати звичайні будинки, старовинні особняки або двори, приготуйтеся до нерозуміння і навіть агресії місцевих жителів. На жаль, сьогодні вони налякані підпалами, "чорними" ріелторами і шахраями. Найкраще мати при собі документи і ваші плани по вивченню міста.
Корисна порада
Користуйтеся картами і путівниками! Відзначайте свої маршрути різними кольорами. Так ви зможете побачити, який куточок столиці залишився неохопленим.