Як завантажити фото на галактику.

Сьогодні в інтернеті існує маса соціальних мереж, в яких люди спілкуються, знайомляться, знаходять нових друзів і обмінюються фотографіями . Однією з популярних соціальних мереж для віртуального спілкування є "Галактика". Як і на будь-який інший подібний сайт, на "Галактику" можна завантажувати фотографії, і зробити це можна двома способами, один з яких полягає в використанні сторонніх сервісів Mobstudio, а другий - у використанні офіційного сервісу "Галактики знайомств ".
Інструкція
1
Зайдіть на офіційний сайт "Галактики знайомств" і авторизуйтесь в своєму профілі. Після того, як авторизація буде пройдена і ви зможете отримати доступ до свого профілю, в вашому доступі виявиться меню соціальної мережі.
2
У цьому меню виберіть опцію «Додати фото» і завантажте фотографії по одній, натиснувши кнопку «Огляд» і вибравши в провіднику власного комп'ютера потрібні фотографії. Відзначивши потрібний файл, натисніть «Відкрити», а потім «Закачати».
3
Сайт не підтримує пакетну завантаження фотографій, тому, якщо ви хочете завантажити відразу багато знімків, наберіться терпіння. Після того, як завантажиться перша фотографія, переходите до завантаження другої, а потім третій і четвертій.
4
Завантаживши необхідну кількість фотографій, запустіть додаток Galaxy (клієнт, який спрощує роботу з соціальною мережею) і відкрийте розділ «Моє інфо». В цьому розділі виберіть підрозділ «Фотогалерея» і створіть альбом, натиснувши на кнопку «Новий альбом».
5
Відредагуйте назву і опис альбому, після чого натисніть кнопку «Створити». Ви побачите список завантажених на сервер фотографій. Виберіть ті з них, які повинні потрапити в альбом і перемістіть фотографії. Коли ваш альбом буде готовий, всі зможуть побачити його на вашій особистій сторінці в соціальній мережі "Галактика".