Як зменшити пікселі на фото. Як зменшити пікселі фотографії.

Для публікації в інтернеті фотографії необхідно оптимізувати. В іншому випадку вони будуть важити занадто багато і у багатьох людей можуть виникнути проблеми з їх завантаженням та переглядом. Щоб фотографія не загубила чіткості і якості при зменшенні, треба знати деякі правила оптимізації та стиснення зображення для інтернет-публікацій.
Інструкція
1
Чи не конвертуйте і не зберігайте фотографії в JPEG - цей формат не дає достатнього стиснення, а ви можете отримати маленьку фотографію низької якості і великого розміру. Конвертуйте оригінал фотографії в TIFF або PSD, якщо ваш фотоапарат знімає в RAW. Якщо ж у вас проста камера, яка знімає одразу в JPEG, збережіть всі фотографії в форматі TIFF або PSD.
2
Відкрийте фотографію в Фотошопі і проведіть ретуш та кольорокорекція, виправте баланс білого, а при необхідності відкоригуйте яскравість і контрастність, усуньте шумові дефекти. Підготувавши фотографію до зменшення, збережіть оригінал в окремій папці і починайте працювати з копією.
3
Для початку відкрийте меню Image і в розділі Image Size встановіть потрібний вам розмір фотографії . Знайдіть у цьому розділі блок Pixel Dimensions і якщо ваша фотографія має горизонтальну орієнтацію, встановіть ширину 800 пікселів, а для кадрів вертикальної орієнтації встановіть висоту 800 пікселів. Переконайтеся, що масштаб фотографії дорівнює 100% і відкрийте меню Filter.
4
Виберіть розділ Sharpen> Smart Sharpen і застосуєте фільтр до фотографії , встановивши наступні параметри в його налаштуваннях: Amount: 300, Radius: 0.2 або Amount: 100, Radius: 0.3. Спостерігайте за змінами в фотографії у вікні попереднього. Після того, як результат вас влаштує, збережіть зображення.
5
Є більш складний метод зменшення фотографії без втрати якості, в якому обробку фотографії потрібно почати з конвертації її в Lab. Для цього відкрийте меню Image і виберіть опцію Mode> Lab Color.
6
Після цього відкрийте розділ Image Size і в блоці Pixel Dimensions встановіть для горизонтальної фотографії ширину 3200 пікселів, а для вертикальної - висоту в 2400 пікселів. Масштаб зображення зменшіть до 50%, а в палітрі каналів (Channels) виберіть Lightness.
7
Після цього відкрийте меню фільтрів і виберіть Sharpen> Unsharp Mask з наступними параметрами: Amount: 150-300, Radius: 0.8-2,0, Threshold: 15-30. Перевірте, чи не посилився Чи шум зображення. Відкрийте знову розділ Image Size і встановіть значення ширини в 50%, після чого поверніть реальний масштаб фотографії і в палітрі каналів виберіть, як і в попередньому випадку, канал Lightness.
8
Відкрийте меню фільтрів і повторно виберіть параметр Unsharp Mask, встановивши всі значення в 50% від попередніх значень. До каналу А застосуєте фільтр Blur, потім той же фільтр застосуєте до каналу B. Потім зайдіть в меню Image і виберіть розділ Mode> RGB Color. Сконвертування фотографію назад в RGB, збережіть її.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=9eS2-YGiZlY