Як прибрати задній фон на фотографії. Як на фотографії замилити задній фон або ізмініть.

Звичайні і звичні всім фотографії не завжди задовольняють власників - кожному час від часу хочеться помістити своє зображення на морської берег або на вулиці красивого міста. Навіть якщо в реальності у вас немає такої можливості, ви можете замінити фон своєї фотографії в Adobe Photoshop, достовірно зобразивши за своєю спиною будь пейзаж. Зробити це можна двома різними методами.
Інструкція
1
Відкрийте в Фотошопі потрібну фотографію і для початку продублюйте шар Background (Duplicate Layer). Розблокуйте фон овий шар, двічі клацнувши на піктограмі замочка зліва від іконки шару. Якщо силует фігури на фотографії досить рівний, і не має надто складних і багатогранних контурів, виберіть на панелі інструментів Magnetic Lasso Tool.
2
Клацніть лівою клавішею миші на будь-якій точці контуру фігури на фотографії , і починайте акуратно вести лінію по силуету. Вузли виділеного контура будуть автоматично притягатися до контуру, тому для використання даного інструменту потрібно, щоб фігура була контрастною по відношенню до фон у.
3
Час від часу корегуйте напрямок лінії клацань. З'єднайте кінці лінії, замкнувши контур виділення, і після цього натисніть комбінацію клавіш Ctrl + Shift + I, або відкрийте меню Select і виберіть функцію Inverse.
4
Виділення інвертується, і тепер вам достатньо натиснути Delete, щоб фон зник, і у вашому розпорядженні залишилася тільки людська фігура, яку можна помістити на будь-який інший фон. Якщо ви помітили залишилися фон ові області, зітріть їх ластиком (eraser tool).
5
Інструмент Magnetic Lasso Tool не підходить для використання в тих випадках, коли зображення має складний контур - наприклад, коли необхідно виділити з основного фон а разом з фігурою розвіваються волосся або пишну зачіску. В цьому випадку виберіть на панелі інструментів Background Eraser Tool - ластик, що дозволяє прати фон овое зображення. Параметр Tolerance встановіть на 25% і підберіть потрібний розмір кисті.
6
Акуратно зітріть ластиком фон навколо фігури, виділяючи складні контури. Повністю ліквідувавши фон овий рисунок, скопіюйте фігуру людини на новий шар і використовуйте її для фотомонтажу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=WqLfSAcahWA