Як налаштувати візуальні закладки firefox. Як налаштувати firefox візуальний закладки.

Якщо ви тільки що завантажили нову версію Mozilla Firefox і, встановивши її, побачили замість порожньої сторінки щось нове і незрозуміле, то ця докладна інструкція для вас.
Інструкція
1
Спершу відкрийте меню «Файл» і в списку виберіть «Нова вкладка». Або ж ви можете натиснути клавіші «Ctrl + t».
2
У результаті повинна відкритися нова сторінка, що містить дев'ять однакових квадратів. Сенс даної сторінки полягає в тому, що ви можете самостійно налаштувати дев'ять посилань, які будуть відкривати ваші улюблені сайти. Кожна посилання містить картинку і назва сайту. Натисніть на будь-який з квадратів, для того щоб налаштувати посилання.
3
В редакторі візуальної закладки вам потрібно ввести адресу сторінки, на яку буде вести посилання, а також підпис до неї. Набагато простіше буде вибрати посилання зі списку недавно відвіданих сайтів. Коли ви впораєтеся з вибором посилання, натисніть на кнопку "Зберегти".
4
Замість пустого сірого квадрата ви побачите картинку сайту, зазначеного вами в настройках. Якщо ви клацніть по цьому зображенню, то потрапите на потрібну сторінку.
5
Якщо ви хочете поміняти або видалити посилання, то вам необхідно навести курсор на візуальну закладку. У правому верхньому куті з'являться дві кнопки: шестерня відкриває редактор, а хрестик - видаляє посилання.