Як дізнатися, Яка програма використовує інтернет. Як подивитися Які програми використовують інтернет.

Для визначення максимального навантаження на з'єднання з інтернетом необхідно дізнатися процес, поглинаючий трафік. На сьогоднішній день існують різні програми, які дозволяють швидко перевірити навантаження програм на порти: Nirsoft Curr Ports, Sys Internals Process і т.д. Велика частина таких програм поширюються за гроші, що не завжди підходить користувачам персональних комп'ютерів. До складу операційної системи Windows входить утиліта Net Stat.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Net Stat.
Інструкція
1
Для запуску цієї програми натисніть меню «Пуск» і виберіть пункт «Виконати». У вікні, введіть netstat з параметром «/?» (Вводиться без лапок). У вікні будуть відображені всі параметри, з якими можливий запуск цієї програми. Серед усіх перерахованих вам можуть знадобитися параметри «-a» (відобразити всі з'єднання на даний момент) і «-o» (відобразити ідентифікаційний номер використання кожного з'єднання, так званий Process ID). Також цілком цікавим може здатися параметр «-n». Він дає команду програмі показувати справжні IP-адреси замість мережевих псевдонімів.
2
Отже, для визначення конкретного процесу, який витрачає мережевий трафік, введіть таке значення: Netstat -ao. Тепер перегляньте результати нашого запиту, знайдіть ідентифікатор процесу. Знаючи ідентифікатор, його можна легко обчислити. Введіть наступний рядок: tasklist | find «номер ідентифікатора» і натисніть Enter. У всіх перерахованих тут прикладах необхідно прибирати лапки. В запиті tasklist | find лапки прибирати не слід. Підсумком виконаної в програмі роботи, буде отримання шуканого процесу.
3
Можна не використовувати команду tasklist. Відкрийте «Диспетчер завдань» натиснувши Ctrl + Alt + Del або Ctrl + Shift + Esc і перейдіть до вкладки "Процеси". Натисніть меню «Вид» (View), виберіть пункт «Вибрати стовпці» (Select Process Page Columns) і поставте позначку напроти пункту «Ідентифікатор процесу PID». Тепер в «Диспетчері завдань» з'явився стовпець PID, за яким можна визначити назву процесу.