Як пробитися в люди.

Пробитися в люди - поняття розтяжне. Хтось має на увазі під цим вступ до університету, хтось - вступ у політичну партію, хтось - "зірковість", велика квартира в центрі Москви і "Бентлі" в гаражі. У кожного свій ліміт. Але ніхто не сперечається - щоб пробитися в люди , потрібно докласти чимало зусиль.
Інструкція
1
Якщо ви подивитеся на тих, хто вже пробився в люди , то помітите цікаву закономірність: всі ці люди володіють якимись талантами. У деяких ці таланти, як здається, сходять нанівець через те, що людина починає робити на ньому гроші і забуває про творчий розвиток як такому; але безсумнівно те, що справжні "зірки", які міцно обгрунтовуються в списку улюбленців народу, найчастіше домагаються багатства і слави власною працею. Тому почніть з того, щоб знайти і позначити самому собі всі свої достоїнства, якості, важливі для ведення такого роду справ, і всі свої таланти і здібності. Зрозумійте, який ви хороший і талановитий.
2
Визначившись зі своїми талантами, визначитеся, що для вас насправді значить вираз "пробитися в люди ". У які " люди " ви хочете пробитися? Що ви хочете досягти? Куди пробратися? Який ваш ліміт? Це ви повинні вирішити для себе самі. Виберіть той стан, в якому вам буде спокійно жити, а не позначену і закріплену стереотипним мисленням ваших сучасників. Зрештою, це ваше життя, і прожити його вам можна буде тільки один раз.
3
Тепер за вами вибір тієї сфери, через яку ви спробуєте пробитися в люди . Віддавайте, знову ж таки, перевагу тій сфері, куди вас насправді тягне. Так вам буде цікавіше працювати, та й успіх прийде до вас набагато раніше, якщо ви, щиро зацікавлені в архітектурі, підете в бізнес, залишите там купу грошей, покладіть неміряно сил і залишитеся в кінці кінців біля розбитого корита. В архітектурі теж можна багато чого добитися.
4
Наступний крок - праця, праця і ще раз праця. Кмітливість, розум, знання, спритність, але в той же час чесність, великодушність, людинолюбство - все це повинно працювати день у день. Вирішивши добитися успіху, забудьте про халтуру і розслаблення. Вам доведеться попрацювати в поті чола. Запам'ятайте: спочатку ви працюєте на ім'я, потім ім'я працює на вас. Тому перший період у вашій кар'єрі буде найважчим.
5
Коли ви дійдете до кондиції, коли ви зможете з упевненістю сказати, що ви досягли мети і пробилися в люди , що не розслабляйтеся, що не гуляйте багато, не витрачайте всі зароблені долари. Ваше ім'я, ваша репутація, ваше багатство - все це може піти в одну хвилину. Поки результат не буде належним чином закріплений, не зупиняйтеся. Коли ви зрозумієте, що становище ваше міцно, можете розслабитися (Не перегинаючи палицю!). Якщо ви не зробите належних запобіжних заходів, ви можете випасти з "людей" дуже легко, втративши все результати своїх тяжких праць.
Напевно, кожен у дитинстві мріяв стати знаменитим. Знаменитим спортсменом, талановитим письменником або відомим актором. Для багатьох мрії залишилися мріями, а деякі все-таки добилися визнання і стали популярними. Вся справа в наполегливості та бажання досягати своєї мети будь-якою ціною. Якщо ви талановиті і перспективні, наполегливі та амбітні - дерзайте, створіть свій образ, що запам'ятовується на великій сцені.
Інструкція
1
Визначтеся з жанром виступу. Оцініть, що ж краще у вас виходить: співати, танцювати або ви розглядаєте себе як актора театру і кіно. Потрібно пам'ятати, що вік не перешкода для того, щоб зайнятися улюбленою справою. Багато хто, наприклад, отримали своє справжнє визнання публікою в досить зрілому віці.
2
Сконцентруйтеся на конкретному жанрі. Почніть тренуватися, адже вам потрібно досягти високого рівня майстерності. Оцініть рівень людей, які виступають на сцені в такому ж жанрі, відзначте, чого не вистачає у вашому виступі.
3
Складіть список тих, хто є вашими кумирами. Дізнайтеся, як вони потрапили на сцену , чи була це випадковість чи за всім цим стоять роки наполегливих тренувань. Зазвичай знаменитості ведуть в мережі інтернет свої блоги, де ви зможете навіть поспілкуватися з ними особисто і дізнатися про дії, які ви повинні зробити, щоб потрапити на велику сцену .
4
Чи не мрійте відразу і про аншлагах. Якщо є можливість, беріть участь в місцевих, регіональних уявленнях. Ви повинні накопичити власний досвід, зробити собі рекламу. Якщо це вам вдасться, йдіть далі. Запишіться на курси за своїм жанром. Зазвичай такі курси ведуть знамениті люди, які діляться своїм досвідом. Не зайве буде дізнатися, як інші стають відомими.
5
Знайдіть собі грамотного фахівця, який зможе вам допомогти. В такій складній справі обов'язково потрібен досвідчений наставник, який зможе поділитися з вами методами своєї роботи. Покажіть, що ви шукаєте визнання суспільства, що ви талановиті і маєте великий потенціал. Якщо ви отримали відмову, не тушуйтесь, пробуйте знову й знову. Труднощі загартовують ваш характер. Не зупиняйтеся, поки не досягнете бажаного результата.Виступайте в різних конкурсах. Щоб вас помітили, потрібно створити яскравий і незабутній номер. Добре, якщо ваш виступ буде помічено пресою або телебаченням. Початок покладено. Прикладіть максимум сил для здійснення свого бажання, і у вас все вийде.
Зверніть увагу
Навчіться приймати відмови, долайте труднощі і ризикуйте.
Корисна порада
Проконсультуйтеся з фахівцем в даному питанні, нехай оцінить ваші дані об'єктивно.