Як поставити автовідповідач.

З послугою " Автовідповідач " ви будете в будь-який час в курсі подій, а також не пропустіть важливий дзвінок навіть у випадку, якщо будете перебувати поза зоною покриття або ж якщо ваш мобільний телефон просто виявиться вимкненим.
Інструкція
1
Для підключення послуги у оператора зв'язку "Білайн" наберіть номер * 110 * 014 # і натисніть кнопку виклику. Автовідповідач буде активуватися щоразу, коли ви опинитеся поза зоною дії мережі або ж якщо у вас просто не вийде відповісти на вхідний виклик протягом 30 секунд. Прослухати залишені вам повідомлення можна, зателефонувавши за безкоштовним номером 0600.
2
Послуга « Автовідповідач » надається також оператором "Мегафон" на всіх тарифах, крім "Телеметрія" і "Лайт". Підключення послуги здійснюється за номером 0500, в офісі обслуговування абонентів або за допомогою системи "Сервіс Гід". Вартість підключення " Автовідповідач а" становить 10 рублів, а щоденна його оплата - 1 рубль (з урахуванням ПДВ).
3
"МТС" надає своїм абонентам послугу "Смс-автовідповідач". Вона буде актуальна для тих, хто не має можливості вчасно відповісти на вхідне смс-повідомлення. Для того щоб почати користуватися послугою, налаштуйте текст автоответа (наберіть необхідний текст і відправте його на номер 3021). Після активації " Автовідповідач а" на всі повідомлення від абонентів "МТС" відправлятиметься відповідь з тим текстом, який був вами встановлений.