Як зміцнити зуб, щоб не хитався. зміцнення хиткого зуба в яснах.

Якщо у вас хитається зуб , це, швидше за все, пов'язано з хворобами ясен. Спочатку з'являється кровоточивість ясен, а далі починається рухливість і розхитування зуб ів. Бактерії розвиваються і розмножуються в яснах, утворюючи просторі зуб одесневие кишені, які сприяє розхитування зуб ів. Якщо зуб хитається не дуже сильно, то його можна легко зміцнити в домашніх умовах. Але якщо ви помічаєте, що не можете вживати тверду їжу, терміново зверніться до лікаря.
Вам знадобиться
  • 1) Облепиховое масло.
  • 2) Еловая смола.
  • 3) 3 ст. л. подрібнених кореневищ прямостоячей перстачу (калгану).
  • 4) Шавлія, квітки ромашки.
Інструкція
1
Для того щоб зміцнити ясна, потрібно змочити вказівний палець правої руки в облепиховом маслі і масажувати ясна протягом трьох хвилин. Не потрібно боятися, якщо з ясен піде кров. Робити такий масаж потрібно два рази на день, курс - два тижні.
2
Для зміцнення зуб ов і ясен рекомендується жувати свіжу ялинову смолу.
3
Змішати 2 ст. л. кори дуба і 1ст. л. липового цвіту. Взяти одну чайну ложку збору і залити склянкою окропу і нагрівати на водяній бані 5 хвилин. Після цього остудити, процідити і полоскати теплим відваром рот 2 рази на день.
4
Взяти 3 ст. л. калгану (подрібнених кореневищ прямостоячей перстачу) і залити 0,5 л киплячої води. Кип'ятити на водяній бані протягом 15 хвилин на повільному вогні. Наполягати в термосі протягом чотирьох годин. Змочити ватяний тампон в отриманому відварі і прикладати на місце розхитаного зуб а. Цим складом можна полоскати рот. Відвар з кореневищ має протизапальну, в'яжучий, знеболюючу дію.
5
Змішати в рівних пропорціях квітки ромашки і шавлія. Одну столову ложку збору залити склянкою окропу і настоювати протягом 15 хвилин, процідити. Отриманим настоєм полоскати рот не менше 10 разів на день.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=g0uWNiiPodU
Корисна порада
Частіше вживайте в їжу тверді продукти і, звичайно ж, не забувайте про вітаміни і гігієнічну чистку зубів, яку потрібно робити два рази на рік.