Як одягатися чоловікам.

Кожен поважаючий себе чоловік, як би він не ставився до одягу і різним до неї аксесуарам, завжди повинен пам'ятати, що "зустрічають по одягу". Де б він не знаходився, перше, що кидається в очі - це його зовнішній вигляд.
Інструкція
1
Для того, щоб завжди одягатися правильно і радувати око оточуючих вас людей, подумайте спочатку про те, що важливо для вас в одязі і в яких місцях ви найчастіше буваєте. Це потрібно, щоб ви ніколи не відчували дискомфорт і щоб ваша одяг відповідав обстановці, в якій ви найчастіше перебуваєте.
2
Почніть з самого початку, тобто з нижньої білизни. Воно може бути необов'язково дорогим, але неодмінно відмінно зшитим і з бавовни. Вибирайте натуральні і "корисні" для вашого тіла тканини.
3
Можете подумки скласти собі лук-бук одягу на тиждень, наприклад. На сайтах останнім часом стає популярною послуга складання завершених стильних образів. І, по всій видимості, не випадково. У наш час чоловіки все частіше починають звертати увагу на те, у що вони одягнені.
4
Не варто недооцінювати аксесуари. Для досконалого і закінченого образу будь-якого чоловіка це дуже важливо. Взуття, ремені, сумки, гаманці, шарфи і годинник обов'язково повинні бути присутніми у вашому одязі кожен день.
5
Навіть, якщо ви не любитель ділової і суворої одягу, в вашому гардеробі зобов'язані висіти хоча б кілька красивих, бажано різних кольорів, стильних сорочок. Приділяйте увагу кожній дрібниці вашого індивідуального стилю. Зачіска і приємний ненав'язливий парфум повинні його доповнювати.
6
Іноді бажання комусь сподобається або виділитися призводить до того, що ваш зовнішній вигляд викликає подив у суспільства, в якому ви живете. Пам'ятайте про те, що тільки речі, підібрані зі смаком, можуть підкреслити вашу індивідуальність і чарівність, а не їх кількість. Не слід також забувати, що надмірне захоплення чоловіка своєю зовнішністю має не дуже приємні наслідки, особливо для нього самого.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=JNdawOi_VI0