Як встановити будильник в комп'ютері. Як на компі поставити будильник вин 7.

Здавалося б, така проста функція як будильник повинна неодмінно бути присутнім серед встановлених додатків Windows. Однак як не шукай, а нічого подібного розробники популярної операційної системи до цих пір не передбачили. Але проблема, звичайно ж, цілком вирішувана.
Інструкція
1
Для користувачів 7-ий версії Windows є чудове рішення, яке задовольнить навіть самого вимогливого користувача. Йдеться про гаджетах робочого столу, які можна скачати і встановити собі на комп'ютер.
2
Відкрийте в своєму браузері сайт www.wingadget.ru або www.sevengadgets.ru і за допомогою пошукового запиту по слову «Будильник» ви знайдете не один десяток міні-додатків на будь-який смак. Виберіть будь-який вподобаний гаджет, скачайте і запустіть його у себе на комп'ютері.
3
Якщо ви користуєтеся однією з попередніх версій Windows, ви можете встановити собі на робочий стіл будь-який з обраних гаджетів для Windows 7 за допомогою невеликої утиліти Thoosje Windows Seven Sidebar. Вона займає небагато місця на робочому столі і витрачає мінімум системних ресурсів.
4
Скачайте програму на офіційному сайті www.thoosje.com і виконайте її установку. На одному з вищезазначених ресурсів завантажте гаджет з функціями будильник а і запустіть його. Тепер на вашому робочому столі буде красуватися панель з будильник ом, а при бажанні ви зможете додати в неї інші гаджети.
Правильне пробудження задає потрібний тон на весь день. Якщо у вас немає можливості замінити обридлі мелодії для будильника на стільниковому телефоні, скористайтеся однією з комп'ютерних утиліт або стандартними засобами Windows, щоб прокидатися під улюблену мелодію, яка сприяє прекрасному настрою.
Інструкція
1
Налаштуйте комп'ютер таким чином, щоб при завантаженні без запиту пароля виконувався автоматичний вхід на «Робочий стіл». Якщо стандартний звук включення не здатний вас розбудити, замініть його більш тривалої мелодією і відрегулюйте гучність колонок. Щоб налаштувати включення комп'ютера в певний час, виберіть у налаштуваннях живлення Bios пункт Resume by Alarm, встановіть прапорець On або Enabled, задайте дату і час включення комп'ютера.
2
Знайдіть папку «Призначені завдання», натиснувши на кнопку «Пуск» і вибравши послідовно "Всі програми», «Стандартні» і «Службові» або «Панель управління» і «Призначені завдання». Клікнувши правою кнопкою миші, виберіть пункт «Створити» і підпункт «Призначене завдання». Присвойте ярлику ім'я «Сплячий режим». Двічі клікніть на ярлик.
3
Впишіть в поле «Виконати» команду rundll32.exe powrprof.dll, setsuspendstate і перевірте наявність прапорця, без установки якого завдання виконуватися не буде. У вкладці «Розклад» встановіть періодичність і час переходу в сплячий режим. Приберіть прапорець з поля «Розбудити комп'ютер для запуску завдання». Введіть пароль користувача. Створіть завдання «Будильник», вказавши у полі «Виконати» потрібний аудіо-файл. Налаштуйте час і періодичність його запуску. Поставте прапорець у полі «Розбудити комп'ютер для запуску завдання».
4
Встановіть на комп'ютер програму Active Alarm Clock, Music Alarm Clock, Clock! або Alarm Clock Pro. Для операційної системи Windows Vista використовуйте програму Alarm Clock, яка буде запускатися з бічної панелі.
Корисна порада
Якщо ви маєте звичку неусвідомлено вимикати голосно дзвінкий будильник, зверніть увагу на програму «Доброго ранку». Запускаючись за допомогою настройки планувальника завдань, ця утиліта програє музику, плавно збільшуючи її гучність, що гарантує вам поступове пробудження.