Як перевірити гроші на фальшивість.

З кожним роком кількість фальшивих купюр росте, тому жодна людина не застрахований від ймовірності стати власником підроблених грошей. Нерозумно вважати, що отримати підробку досить важко. Насправді фальшиві гроші вам можуть видати і звичайні магазини, обмінні пункти і навіть банкомати. Не дивуйтеся з приводу останніх, справа в тому, що сучасні банкомати мають досить слабкий захист від підробок. Тому сьогодні досить важливо навчитися відрізняти справжні купюри від фальшивих.
Інструкція
1
Спершу перевірте поверхню купюри - вона повинна бути шорсткою і рельєфною. Якщо папір гладка, то це повинно вас насторожити, адже досить часто фальшивомонетники використовують саме такий папір.
2
Далі потрібно звернути увагу на захисну нитку. Фахівці вважають, що шахраї не можуть якісно вшивати нитка в папір, тому на цій купюрі нитка щільно прошита через її полотно.
3
Перевірте читаність дрібних текстів. У сучасній купюрі на полімерній нитки має бути присутня мікродрук «ЦБР». На обороною стороні ретельно розгляньте захисну сітку.
4
Погляньте на герб міста Ярославля. На світлі колір «Фіолетового ведмедики» повинен змінюватися на зеленуватий або коричневий.
5
Прямо під гербом повинна знаходитися мікроперфорація у вигляді 1000. На фальшивих купюрах мікроперфорація буде шорсткою з одного боку, в той час як на справжній купюрі вона гладка з обох сторін. Фальшивомонетники роблять перфорацію за допомогою голочок, а на справжніх грошах використовується лазер.
6
На водному знаку ми обов'язково побачимо нерівномірний розподіл тонів, а на підроблених грошах водяний знак однотонний і темний.
Корисна порада
Уважно перевіряйте свої купюри на фальшивість, особливо великі.