Як дізнатися виготовлювача. Як визначити справжній блок живлення.

На ринку сьогодні є дуже багато компаній, що пропонують найрізноманітнішу продукцію. Але ці компанії далеко не завжди виводять на ринок свій власний продукт. Як же дізнатися дійсного виготовлювача товару? Розглянемо універсальні принципи виявлення виготовлювача на прикладі блоків живлення.
Інструкція
1
Виробників блоків живлення можна умовно розділити на три групи. Перша - ті компанії, які проектують і виготовляють свої власні вироби. Їх меншість. Друга група - ті, що самі займаються проектуванням продукту, але виробництво доручають сторонньої компанії. Третя група - компанії, які самі не проектують і не виробляють блоки живлення, а лише додають етикетку, коробку і керівництво по експлуатації.
2
Якість блоку живлення залежить, зрозуміло, не від марки, під якою він надходить у продаж, а від дійсного виробника. Марка, проставлена на виробі, може бути широко відома, але рівень якості залишає бажати кращого.
3
Іноді виникає цікава ситуація, коли дві різних марки пропонують один і той же блок живлення. Це пов'язано з тим, що чимало виробників виготовляють продукти для декількох брендів.
4
Дві компанії можуть оформити між собою угоду, згідно з яким оригінальний виробник може продавати продукти іншим компаніям. Нерідко угода припускає, що блок живлення, вироблений під однією торговою маркою, буде ексклюзивним, а інші продукти можуть бути продані іншим компаніям.
5
Так як же можна достовірно дізнатися, хто є реальним виробником того чи іншого джерела живлення? Найпростіший спосіб - перевірити відповідний реєстраційний номер, який повинен бути нанесений на блок живлення або на наклейку до нього.
6
Інший спосіб з'ясувати виготовлювача блоку живлення - огляд внутрішнього устрою вироби. Цей спосіб більш надійний. Зрозуміло, розкривши блок живлення, ви втрачаєте право на гарантійне обслуговування. Але дуже часто ви можете встановити реального виробника, просто розглянувши простір між лопатями вентилятора.
7
Так, більшість блоків живлення, виготовлених компанією CWT, наприклад, застосовують ізоляційну стрічку зеленого кольору. Тому звертайте увагу на трансформатори та інші елементи компоновки блоку живлення. Присутність на них стрічки зеленого кольору дозволяє впевнено визначити виготовлювача .