Як здати за гроші кров.

Донорство - від латинського «дар», «дарувальник» - здача крові, органів та інших біоматеріалів у спеціальних донорських центрах. Донорство крові є найпопулярнішим, оскільки навіть в ідеальних умовах плазма крові може жити не більше кількох діб.
Інструкція
1
Донорські центри зазвичай розташовані при медичних центрах і установах охорони здоров'я: лікарнях, поліклініках, і т.д. Знайдіть найближчий до вас центр, зателефонуйте туди і дізнайтеся про режим роботи. Зазвичай прийом донорської крові здійснюється вранці, в 8.00 - 9.00.
2
Перед здачею крові донор проходить обов'язковий безкоштовний медичний огляд. В результаті огляду виявляється загальний стан донора і фізіологічна можливість здавати кров . В деяких випадках донорство протипоказано (наприклад, при діабеті). Іноді огляд відбувається в день здачі крові.
3
Протягом двох днів перед здачею крові донору доводиться обмежувати раціон. Зі столу потрібно прибрати молочні продукти, алкоголь, жирні, копчені та гострі продукти, масло, яйця, буряк. Також виключаються медичні препарати з вмістом анальгетиків.
4
В ранок здачі крові бажано поснідати чим-небудь вуглеводним (наприклад, солодким), але нежирним і випити велику кількість рідини. Здавати кров натще не варто. Не можна палити протягом години перед здачею крові.
5
Донор отримує грошову винагороду, довідку про здачу крові та два оплачуваних вихідних - в день здачі крові і в будь-який інший день за вибором донора. Донорство крові в цілому спрямоване не на отримання грошової компенсації та оплачуваних вихідних, а на виховання духу взаємодопомоги та соціальної відповідальності. Тому спроби заробити на донорстві, як на основному місці роботи, є скоріше перекрученням його смисла.По чинним в Росії правилам здавати кров можна не частіше 1 разу на 60 днів, не частіше 5 разів на рік для чоловіків і 4 разів на рік для женщін.Разовое посібник за здачу крові визначається регіональними та муніципальними властями відповідно до загальним рівнем економіки.