Як утеплити піноблоки.

Піноблоки матеріал досить теплий через наявність в їх структурі бульбашок повітря, які утворюються в процесі виробництва з додаванням піноутворювача. Але як відомо для того щоб будова була теплим і не намокає через утворення конденсату утворить при зміні температурного режиму - його потрібно додатково утеплювати. Існує декілька способів.
Інструкція
1
Можна піноблоки, з яких виготовлені несучі стіни, утеплити за допомогою обкладання будови піноблоками більш низької щільності, які виробляються спеціально для утеплення з ще більшим вмістом бульбашок.
2
Щоб утеплювати за допомогою піноблоків, потрібно при будівництві передбачити ширший фундамент дозволяє звести додаткові стіни.
3
обкладиваніе будови облицювальною цеглою не є заходом утеплення, а тільки варіантом обробки.
4
Перед будь-яким видом обробки необхідно обтягнути зовнішні стіни з піноблоків будь-яким сучасним теплоізоляційним матеріалом, які представлені на будівельному ринку в широкому асортименті, і обробляти на свій розсуд.
5
Всередині будови можна справити обтяжку стін пароізоляційним матеріалом. Це додатково утеплить їх і дозволить захистити від утворення конденсату.
6
Якщо справити хороше утеплення зовнішніх стін, то зазвичай необхідність виробляти додаткове внутрішнє утеплення повністю відсутні. Так як утеплення за допомогою сучасних матеріалів повністю захищає будова від перепадів температури і появі вологи через що утворився конденсату.
7
Не забувайте, що утеплювати тільки стіни абсолютно недоцільно. Щоб будова була дійсно теплим потрібно утеплювати підвальне приміщення, підлога з зовнішньої сторони і стеля. На стелю спочатку стелиться шар пароізоляції, на неї - теплоізоляція і знову пароізоляція. Пол з боку підвалу обтягається таким же чином як стеля.
8
Утепливши будова повністю, ви істотно заощадите на опаленні.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=fCw7n_RiGYc