Як підтягнути гальма.

На жаль, зіткнутися з міркуваннями з приводу «марності» стоянкового гальма автомобіля, можна досить часто. У зв'язку з чим хочеться побажати удачі на дорогах автомобілістам, які наполягають на тому, що конструктори машин дарма витратили час, розробляючи механізм стоянкового гальма . Ймовірно, вони не знають, що, рухаючись в автомобілі зі швидкістю 60 км/год, нормально підтягнутий «ручник» здатний ефективно забезпечити повну зупинку автомобіля. А в разі відмови гідроприводу гальм - це стає єдиним варіантом безаварійної зупинки.
Вам знадобиться
  • - гайковий ключ на 13 мм.
Інструкція
1
Автомобілісти, які усвідомили значення «ручника», а також вирішили змінити своє ставлення до даного механізму гальм (з негативного - на позитивне), зобов'язані постійно стежити за його функціонуванням. Якщо повноцінна затяжка важеля стоянкового гальма відбувається між четвертим і шостим клацанням, то турбуватися нема про що. Але, що стосується тих, у кого спостерігається розбіжність з нормативом, то їм необхідно відрегулювати привід ручного гальма . Як правило - це зводиться до підтягування тросів.
2
Регулювання приводу стояночного гальма здійснюється на оглядовій ямі, естакаді або підйомнику. Останній варіант менш бажаний, бо вивішена задня вісь створює складнощі, пов'язані з визначенням ступеня натягу троса.
3
Помістивши автомобіль ВАЗ 2106 в одному з перерахованих місць, важіль ручного гальма відпускається повністю. А для запобігання самовільного переміщення машини включається перша ступінь коробки зміни передач.
4
Потім знизу автомобіля, в районі хвостовика КПП, над карданним валом, необхідно знайти скобу, до якої приєднуються всі три троса. Два крайніх йдуть до маточини задніх коліс, а середній трос на кінці має різьбовий наконечник з гайками, який нам і потрібен.
5
Відпускаємо контргайку і починаємо закручувати ключем на 13 мм регулювальну гайку, періодично перевіряючи момент затяжки ручника. Нагадаємо, що відчутне зусилля при затягуванні ручного гальма має виявитися на третьому або четвертому клацанні, і на шостому - затягування повинно здійснитися повністю. Якщо затягування ручника продовжується і після вказаної межі, то регулювальна гайка знову закручується, продовжуючи скорочувати довжину середнього троса, натягуючи «ручник».
6
Домігшись повної затяжки ручного гальма не вище шостого клацання, підтягування приводу гальма гальма вважається виконаним. Відтепер безпеку під час руху автомобіля по дорогам стане набагато вище.