Як утеплити на лоджії підлогу. Як правильно утеплити балкон.

Утеплення статі лоджії - це, звичайно, не утеплення всієї лоджії, але потрібно розуміти наскільки важливо утеплення кожного її метра для перетворення на повноцінне житлове приміщення.
Вам знадобиться
  • Пергамин, пеноплекс, монтажна піна, бруси, пінопласт.
Інструкція
1
• Буває, з тугою дивлячись взимку на необжиті метри холодної лоджії і уявляєте там то кабінет, то дитячу кімнату, ви наважуєтеся утеплити її, втіливши свою мрію в реальність. Технологій утеплення лоджій багато і в комплекс робіт входять утеплення стелі лоджії, засклення лоджії, утеплення стін, оздоблення лоджії. Можна багато чого написати з цих питань, але в даному випадку ми зупинимося на тому, як правильно утеплити підлогу лоджії .Як правило, підлога в лоджії знаходиться значно нижче рівня двері і статі квартири, що дає вам можливість не економити в висоті утепленія.В початку кілька загальних рекомендацій з утеплення: * Висновок центрального опалення на лоджію заборонений, тому краще використовувати електричні обігрівачі і ретельно утеплити балкон. * Не варто утеплювати підлогу керамзитом - його теплоізоляційні властивості гірше теплоізоляційних властивостей пінопласту, а товщина утеплення - більше. * Так само не варто утеплювати мінеральною ватою, оскільки вона вимагає серйозної пароізоляції і її теплоізоляційні властивості в даному випадку не дуже високі. * Роботи по теплоізоляції статі слід проводити після установки термоизолирующего матеріалу на стіни.
2
Тепер перейдемо безпосередньо до процесу утеплення. Спочатку, в якості додаткової гідроізоляції, візьміть і настелите шар пергаміну. При використанні пінопласту наявність пергаміну не критично, оскільки, наступні шари Пеноплекса і пінопласту самі по собі є хорошими гідроізоляторамі.На пергамін укладіть 30мм пеноплекс - перший шар нашого утеплення. Всі стики обробіть монтажною піною для кращої тепло і влагоізоляціі.Далее визначите положення дерев'яних лагов (брусів), які будуть нести на собі статеве покриття. Відстань між брусами має дорівнювати ширині шматків пінопласту, а висота брусів - висоті пінопласту. Рекомендована висота цього шару утеплення - 50мм.После того, як ви визначилися з розташуванням лагов, саме час встановити під лаги дерев'яні прокладки. Це робиться для уникнення продавлювання лагами Пеноплекса. В Пеноплекса прорежьте отвір, потім встановіть і закріпіть саму прокладку, а шви заповніть монтажною піною. Відстань між дерев'яними прокладками має бути близько 30 сантіметров.После того, як ви встановили прокладки під лаги і самі лаги, кладете пінополістирол, простіше кажучи, пінопласт, і не забувайте обробити всі шви і стики монтажною піною - для більш надійної теплоізоляції.
3
Тепер прийшла пора встановити статеве покриття. На лаги і пінопласт ви можете настелити за бажанням - фанеру, ДСП, статеву дошку. Вибір типу настилу залежить більшою мірою від особистих переваг, оскільки не впливає ні на вологоізоляцію, ні на теплоізоляцію, але стики між покриттям і стіною повторно запінюється. Саме верхнє покриття так само вибірете по особистих вподобань - лінолеум, ковролін, корковий підлогу, паркетна дошка. В останню чергу встановіть плінтус.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=GPDTFtvh-Go
Корисна порада
Утеплення балкона - це досить цікаве захід, особливо якщо все доводиться робити самому. А тому, бажаю Вам терпіння, легкої руки і гарного настрою - тоді й утеплення балкона припаде до смаку!