Як видалити свій електронний ящик.

Видалення електронної поштової ящика можна віднести до тієї ситуації, коли мета не виправдовує засоби. Говорячи без перебільшення, виконання подібної дії практично неможливо. Однак є один спосіб, який може допомогти користувачеві в досягненні даної мети.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, доступ в інтернет.
Інструкція
1
Як відомо, для будь-якого правила можна знайти своє виключення. Хоча більшість поштових сервісів не передбачають можливості видалення поштової ящика , є й такі ресурси, де подібна опція передбачена. Щоб дізнатися, чи можна видалити поштову скриньку власними силами, виконайте наступні дії.
2
Авторизируйтесь на сайті поштового сервісу, після чого увійдіть в свою поштову скриньку. Знайдіть на сторінці посилання на розділ налаштувань (зазвичай вона позначається, як «Налаштування») і перейдіть по ній. Якщо в даному розділі ви не знайдете опції видалення поштової ящика , значить подібна можливість не передбачається сервісом. У такій ситуації вам доведеться вчинити так.
3
Скопіюйте адресу пошти служби підтримки поштового сервісу, після чого, перейдіть на сторінку написання нового листа. Лист в саппорт сервісу слід відправляти з того поштового ящика , який ви плануєте видалити. У своєму зверненні вам потрібно відобразити прохання про видалення облікового запису, мотивувавши її.
4
Так як поштовий ящик ліквідується самостійно після тривалого простою, оператори служби підтримки не завжди погоджуються піти назустріч користувачеві. Однак якщо гарненько попросити, то ваша прохання може бути задоволене. За замовчуванням, самоліквідація поштового ящика відбувається через шість-двеннадцать місяців з моменту вашого останнього відвідування аккаунта.