Як побудувати будинок за канадською технологією.

Канадська технологія побудови будинків або, як її ще називають, каркасна технологія, протягом багатьох десятиліть широко застосовується в країнах Скандинавії, Канаді, Німеччині. У нашій же країні це ще порівняно недавній спосіб будівництва, але активно набирає популярність. Все більше людей вибирають для себе каркасно-щитові і каркасно-панельні будинки, переконавшись в їх високих експлуатаційних якостях.
Інструкція
1
Канадська технологія побудови дозволяє зводити як великі багатокімнатні котеджі з різноманітними господарськими приміщеннями, так і економічні заміські будиночки. Одним з головних переваг цієї методики є швидкість і легкість споруди. Це можливо завдяки тому, що каркас стін, всі основні кроквяні форми і перекриття виготовляються в промислових умовах і на місці будівництва тільки збираються в готову конструкцію.
2
Для виробництва складових компонентів будинку використовується тільки деревина високої якості, добре просушена і повністю готова до будівництва. Облік всіх навантажувальних характеристик і точність виготовлення забезпечує високу надійність дому щодо вітрових, снігових чи сейсмічних впливів.
3
Для того щоб побудувати будинок за канадською технології, перш за все необхідно визначитися з будівельним проектом. Більшість фірм, що спеціалізуються на будівництві дерев'яних будинків , можуть запропонувати на вибір кілька варіантів типових проектів. Однак якщо ваші цілі або особливості ландшафту вимагають чогось особливого, в стандартну схему завжди можуть бути внесені зміни або навіть розроблений індивідуальний проект під потреби замовника.
4
Для будівництва будинку за канадською технології не потрібно зводити масивний фундамент, тому весь процес стає більш економічним і швидким. Основу будинку складає дерев'яний каркас, який зводиться у першу чергу з виготовлених заводським способом несучих елементів. Як утеплювач зазвичай використовується мінеральна вата з кам'яних порід або скла. Матеріали в більшості випадків застосовуються імпортного виробництва.
5
Після установки каркаса і заповнення стін, до будинку підводяться інженерні комунікації: водопровід, каналізація, системи опалення та вентиляції. Оскільки всі ці роботи проводяться одночасно і в процесі будівництва самого будинку, це дозволяє створити найбільш оптимальні системи життєзабезпечення.
6
Завдяки гнучкості канадської технології каркасне домобудівництво здатне задовольнити найрізноманітніші архітектурні побажання замовника і забезпечити будь-який вид як зовнішньої, так і внутрішньої обробки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=bzVnn_C4Nu8