Як витягнути відео з ігор. Як дістати мувік з гри.

Якщо ви бажаєте витягнути відеоролик з комп'ютерної ігри , вам потрібно виконати для цього деякі дії. Варто зауважити, що процес вилучення відео з ігри не вимагає застосування будь-яких програм.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер.
Інструкція
1
Абсолютно кожна комп'ютерна гра на сьогоднішній день супроводжується захоплюючими відеороликами. Якщо минулого подібне відео побудоване у в ігри у вигляді зашифрованих файлів, то сьогодні графічні доповнення реалізовані в найбільш поширених форматах, які підтримує практично кожен відеоплеєр. Якщо ви бажаєте витягнути з ігри відеоролик, який вам сподобався, ви можете зробити це кількома рухами мишки (ще кілька років тому для подібних маніпуляцій користувач був змушений встановлювати на комп'ютер додаткове програмне забезпечення).
2
Щоб витягнути відеоролики із якоїсь ігри , вам потрібно поступити таким чином. Відкрийте кореневу папку встановленої ігри . Якщо ви не міняли параметрів установки, вона повинна перебувати на диску «C» в каталозі «Program Files». Після того, як коренева папка ігри буде відкрита, знайдіть в ній каталог «Video» і відкрийте його.
3
В каталозі «Video» ви зможете побачити абсолютно все відеоролики, які задіяні в загальному ігровому процесі. Дане відео можна переглянути за допомогою стандартного медіа-про ігри вателя з попередньо встановленими відео кодеками. Після того, як ви знайдете потрібний ролик, виділіть його та натисніть на клавіатурі «Ctrl + C». Створіть на жорсткому диску нову папку, в яку ви бажаєте витягнути відео, відкрийте її та натисніть клавіші «Ctrl + V». Відеоролик буде витягнутий.