Як встановлювати гри на мобільний.

Бажаючи зробити свій мобільник більш живим і привабливим, ви можете встановити в нього найрізноманітніші ігри . Сьогодні в інтернеті існує безліч безкоштовних додатків, які скрасять дозвілля власників стільникових телефонів.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, мобільний телефон, доступ в інтернет, шнур USB.
Інструкція
1
Для початку знайдіть в інтернеті ті ігри , які підійдуть для вашої моделі телефону. Зробити це можна відповідним запитом в будь-якому пошуковому сервісі. Після того, як ви знайдете підходящі ігри , скачайте на свій комп'ютер найбільш сподобалися вам додатки. Як тільки завантаження мобільних ігор буде завершена, ви зможете встановити їх на свій телефон.
2
Установка програмного забезпечення для передачі даних на телефон. Купуючи мобільник, ви напевно помітили в комплекті шнур USB і незрозумілий диск. Саме вони вам зараз і знадобляться. Вставте диск в комп'ютер і виконайте установку записаного на нього програмного забезпечення. Як тільки ПО для телефону буде встановлено на комп'ютер, виконайте перезавантаження системи через меню «Пуск» і приступите до наступного етапу.
3
Спочатку вставте шнур в USB порт на комп'ютері, після чого, вставте його інший кінець в гніздо на телефоні. Робити все це потрібно при запущеній програмі, яку ви раніше встановлювали. Системі потрібен деякий час для розпізнання телефону, як тільки пристрій буде упізнано, ви зможете передати на телефон раніше завантажені інсталятори ігор.
4
Після того, як інсталятори будуть передані на ваш телефон, для установки ігри буде достатньо відкрити будь-який з них. Гра буде встановлена у відповідний розділ в автоматичному режимі.
Сучасні мобільні технології розвиваються дуже швидко, тому ігри для стільникових телефонів стали досить просунутими. Проте багато користувачів мобільних пристроїв не знають, як встановлювати ігри з інтернету. Варто розібратися в даному питанні.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер з виходом в інтернет;
  • - мобільний телефон;
  • - USB-кабель.
Інструкція
1
Знайдіть бажану гру для вашого мобільного телефону. Ви можете використовувати ваш пристрій або комп'ютер для пошуку доступних ігор в інтернеті. Переконайтеся, що ігри сумісні з операційною системою телефону.
2
Скачайте гру у виробника. Найчастіше необхідно купити сам додаток для мобільного телефону перш, ніж ви зможете його завантажити. Однак існують сайти, які пропонують безкоштовні ігри або демоверсії. Завантажити ігри ви можете як за допомогою комп'ютера, так і браузера вашого мобільного телефону.
3
Переконайтеся, що у вас безлімітний тарифний план, якщо ви завантажуєте ігри прямо з мобільного телефону, тому що завантаження даних може бути дуже дорогою. Після завершення завантаження операційна система мобільного пристрою виявить нові додатки і запропонує вам встановити їх. Погодьтеся із запропонованим меню і приступите до установки.
4
Придбайте кабель для передачі даних для телефону в разі завантаження гри з допомогою комп'ютера. Якщо ваш комп'ютер має Bluetooth, то його також можна використовувати для швидкої передачі даних. Після завантаження гри на комп'ютер просто підключіть кабель для передачі даних і здійсните передачу програмного забезпечення на мобільний телефон. Встановіть гру після виявлення її пристроєм.
Зверніть увагу
Ігри для мобільних телефонів мають різні розширення файлів. Деякі можуть не працювати з вашою мобільною операційною системою. Завжди перевіряйте документацію мобільного пристрою, щоб переконатися, що ви завантажуєте потрібний файл.
Корисна порада
Якщо ваш мобільний телефон не може автоматично визначити ігрове програмне забезпечення, знайдіть папку, в яку зберегли гру, і відкрийте її. Це запустить процес установки. Якщо встановлена гра не запускається, видаліть її та зробіть переустановку.