Як збільшити звук на комп'ютері. Як відновити звук.

При підключенні до комп'ютера певного пристрою відтворення звуку , гучність не завжди виставляється на максимальне значення. Щоб збільшити звук на комп'ютері, вам доведеться поколупатися у відповідних налаштуваннях.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер.
Інструкція
1
Перед тим як приступити до налаштувань звуку на комп'ютері, переконайтеся, що під'єднаний аудіопристрій встановлено на максимальну гучність. Для цього достатньо додати відповідне значення. Також зверніть увагу на те, що режим «MUTE» (придушення звуку ) знаходиться в деактивовано стані. Якщо все це так, але гучності явно не вистачає, виконайте наступні дії.
2
Знайдіть в системному треї значок динаміка, що відповідає за гучність і одного разу клікніть по ньому лівою кнопкою мишки. Відкриється вікно з повзунком. Можливо, він буде встановлений в середньому положенні. В такому випадку, поправте повзунок на максимальне значення. Гучність збільшиться. Якщо максимальний параметр був заданий на момент відкриття даного вікна, ви можете поступити таким чином.
3
Клацніть по вже знайомому значку лівою кнопкою мишки, на цей раз двічі. З'явиться вікно, в якому за замовчуванням буде відображено 4-6 повзунків. В даному вікні вам потрібно перейти в розділ «Властивості», скориставшись посиланням «Параметри». У властивостях ви побачите безліч полів, в яких необхідно встановити галочки. Після активації всіх галочок, раніше відкрите вікно відобразить додаткові повзунки, які потрібно поставити в максимальне положення. Ті сектора, в яких встановлена галочка в полі «Вимк», необхідно включити, знявши відповідну позначку. Після цього гучність на ПК суттєво збільшиться. Якщо ж цього не відбулося, значить, під'єднаний аудіопристрій використовує всі свої ресурси.