Як розкрутити салон краси. оформлення салону краси.

Якщо салон краси є, а клієнтів немає, саме час починати розкрутку салон а. Причому, розкрутити салон краси при грамотному підході можна, вклавшись у вельми скромний бюджет.
Вам знадобиться
  • Оцінка цільової аудіоторіі
  • Буклети, листівки, візитки, банери
  • Грамотне оформлення інтер'єру
  • Особиста чарівність
Інструкція
1
В першу чергу необхідно визначити цільову аудиторію салон а і, виходячи із загального портрета потенційного клієнта, будувати систему розкрутки салон а. При цьому в складі цільової аудиторії можна виділити особливі, невеликі групи клієнтів, які потенційно можуть згодом перейти до складу постійних. Наприклад, в якості основної цільової аудиторії салон а краси в будівлі бізнес-центру оптимально вибрати жінок, які працюють в довколишніх офісах. А для невеликого салон а в спальному районі вдалим вибором цільової аудиторії можуть виявитися пенсіонери і стежать за собою дами за 50. В якості додаткової групи потенційних клієнтів цілком можна спробувати попрацювати з жінками в декреті.
2
Рекламу салон а потрібно розробляти виходячи з особливостей конкретної цільової аудиторії. Для залучення в салон бізнес-леді, інформацію про послуги варто розмістити на найвидніших місцях в бізнес центрі - в ліфті, на сходових площадках. Вдалою рекламною акцією може виявитися просто особисте відвідування офісів бізнес-центру, залишаючи візитки і повідомляючи про відкриття. У рекламних буклетах або листівках варто вказати зручний для працюючих жінок графік роботи салон а й підкреслити вдале розташування заведенія.Рекламние проспекти, листівки, візитки і навіть особисті запрошення мешканкам спальних районів краще розміщувати в поштових ящиках, роздавати поблизу салон а чи поруч із сусіднім продуктовим магазином. Для пенсіонерів дуже важливий ціновий фактор тому, орієнтуючись на цю категорію клієнтів, варто розробити прийнятну цінову політику. Плануючи включити в цільову аудиторію жінок в декреті, варто передбачити в салон е можливість нагляду за дітьми або невеликий дитячий куточок з телевізором, іграми та розмальовками.
3
Будь-яка, навіть найдорожча рекламна компанія буде неефективна, якщо персонал грубий, озлоблений, непривітний. Бізнес краси має особливу специфіку - виникнення особистих відносин з клієнтом і емоційний контакт. Якщо при відвідуванні салон а потенційний клієнт відчує доброзичливу атмосферу, з потенційного клієнт досить швидко перетвориться на постійного. Додати позитивних емоцій в атмосферу привітності, привітності та доброзичливості можна за допомогою відповідного оформлення інтер'єру, яскравих кольорових акцентів, добре оброблених фотографій постійних клієнтів на видному місці, вазочки з цукерками для відвідувачів.
4
Дуже важливий для правильної розкрутки салон а професіоналізм персоналу. Кожен вдало пострижений клієнт - реклама. Кожен ефектний манікюр, результативний пілінг, красивий пірсинг - додаткова реклама за рахунок вічного «сарафанного радіо». Спеціально для активізації «сарафанного радіо» як розкрутки салон а на обмежений термін можна запустити рекламну акцію в стилі «Приведи подругу на манікюр і отримай педикюр в подарунок». Для оповіщення клієнтів про акції цілком достатньо буде невеликого банера або розтяжки біля входу в салон .Возможна для розкрутки салон а маса. І велика їх частина цілком по кишені навіть невеликому, щойно відкритому салон у.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=pUuq7ogQ3VA
Зверніть увагу
При дефіциті бюджету листівки і рекламні проспекти можна зробити самостійно в програмі презентацій і роздрукувати на кольоровому принтері.
Корисна порада
Бізнес краси - бізнес, заснований на позитивних емоціях. Даруйте клієнтам позитивні емоції, і успіх не змусить себе чекати!
Ігрова індустрія є одним із найприбутковіших сегментів віртуального ринку. Але й конкуренція в цій галузі продовжує наростати. Отже, головна мета власника ігрового ресурсу - залучення в свій проект все більшої кількості гравців.
Інструкція
1
Визначте цільову аудиторію. Для кого створена ваша гра? Дуже важливо визначити до якої статево-віковою групі відноситиметься ядро ігрового складу. У своїх оновленнях і рекламі ви будете орієнтуватися саме на неї.
2
Велика частина ігрового контенту, як правило, недоступна для перегляду незареєстрованими відвідувачами. Навіть якщо ваша гра відноситься до браузерні, варто створити окремий офіційний сайт гри, який буде привабливий для цільової аудиторії.
3
Зробіть сайт зручним та привабливим для вашої аудиторії. Не перевантажуйте інтерфейс. Наповніть сайт унікальним і якісним тематичним контентом.
4
Встановіть лічильник статистики відвідувань. Існують різні зручні і багатофункціональні лічильники, наприклад на www.liveinternet.ru
5
Визначте семантичне ядро сайту. По яких запитах ви будете просувати свою гру? Коли ключові слова визначені, намагайтеся розміщати їх в заголовках статей, описі зображень, тематичних посиланнях.
6
Зареєструйте гру в каталогах і рейтингах. Це істотно підвищить відвідуваність сайту.
7
Запропонуйте гравцям самим брати участь у розкручуванні гри. Підтримуйте ініціативу за допомогою призів і бонусів: за запрошення друга, за командну гру, за поширення інформації про гру.
8
Утримуйте зареєстрованих гравців постійними оновленнями. Новинки, конкурси та змагання підвищують інтерес до гри.
Зверніть увагу
Не вибирайте найпопулярніший в мережі запит для розкрутки свого сайту. Наприклад, розкрутити сайт за запитом «розвиваючі онлайн-ігри» буде набагато легше, ніж по тривіального «гри для дітей».
Корисна порада
В ідеалі, новини та статті на сайті повинні з'являтися кожен день.Создайте форум, на якому гравці зможуть обговорити успіхи в грі, запропонувати щось нове і просто поболтать.Поддержівайте ініціативу гравців брати участь у створенні, тестуванні та розкрутці ігри за допомогою спеціальних бонусів.