Як відкрити багажник на ваз.

Більшість автовласників, в чиєму розпорядженні є машини російського виробництва, стикалися з такою проблемою, як несподіваний вихід із ладу замку кришки багажника . Виникнення подібної несправності створює чимало проблем, пов'язаних з доступом до багажного відсіку. Але для того, щоб відновити працездатність замку, багажник, як мінімум, потрібно відкрити.
Вам знадобиться
  • - викрутка.
Інструкція
1
Таким чином, виникає замкнуте коло. Для здійснення ремонту запірного пристрою багажного відсіку потрібно відкрити кришку багажника , яку неможливо відкрити через несправний замка. Створилася на перший погляд тупикова ситуація, як не дивно, але після деяких роздумів все ж піддається вирішенню.
2
Варіантів виходу з положення, існує безліч. Як приклад наведемо декілька з них.
3
Для милих дам (і не тільки для них): зверніться за допомогою до першого ліпшого на вашому шляху автоінспектору. Протягом декількох секунд він розкриє багажник будь-якого автомобіля. Подібним технологіям наших правоохоронців навчають на спеціальних курсах.
4
Найпростіше розкрити багажник в автомобілі ВАЗ 2106, який відкривається після різкого удару рукою по задній панелі кузова, трохи вище місця розташування номерного знака. Якщо не виходить, то тоді береться в руки шило або тонка викрутка, потім строго під замком проколюється уплотнительная гумка багажника , і, намацавши гачок запірного пристрою, натиснете на нього - і кришка багажника відкриється.
5
Вдобавок. Потрапити в багажний відсік і відкрити звідти замок завжди можна з салону автомобіля, достатньо лише зняти заднє сидіння. За умови, що багажник не завантажений до повної місткості. Але і з цієї ситуації обов'язково знайдеться вихід. Головне - подумати, а рішення щодо подолання виниклої проблеми обов'язково знайдеться.