Як видалити пляму з шпалер.

Пляма на шпалерах - це досить поширене явище, особливо якщо в будинку є маленькі діти, які люблять залишати свої відбитки пальців на стінах жирними руками. Багато хто вважає це нерозв'язною проблемою і дуже помиляються. Є кілька способів позбавлення від жирних плям на шпалерах.
Інструкція
1
Досить просто видалити плями жиру з вінілових шпалер Вони легко піддаються чищенню і мийці. Для цього просто забруднене пляма протріть кілька разів вологою ганчірочкою.
2
Для того щоб видалити жирну пляму з паперових шпалер візьміть великий шматок свіжого хліба і обережно припечатав його до забруднене місце. Втирайте хліб, проводячи їм зверху вниз. Шматочки, які вже ввібрали жир, акуратно відщипувати. Продовжуйте процедуру доти, поки пляма повністю не зникне.
3
Від жирного плями на шпалерах можна позбутися за допомогою бензину. Для цього невеликий шматочок тканини змочіть в бензині і злегка віджавши, прикладіть його на 3-4 хвилини на забруднене місце. Жир розчинитися в бензині і вбереться в ганчірочку. Так само можна використовувати і зубний порошок, просочений бензином. Накладіть цю суміш на пляму, а коли порошок висохне, акуратно струсіть його з шпалер. Якщо пляма застаріле повторіть процедуру до повного зникнення плями.
4
Для того щоб видалити жирну пляму на шпалерах прикладіть до нього невеликий шматочок серветки і пропрасуйте зверху гарячою праскою. Робіть це до тих пір, поки пляма не зникне, постійно замінюючи брудні шматочки паперу на чисті. Будьте обережні, якщо праска дуже сильно перегріти, то шпалери почнуть відходити від стін в місці проглаживания.
Корисна порада
Намагайтеся позбутися плями на шпалерах відразу після його появи. Видалити свіжі плями набагато простіше, ніж застарілі.
Прикро, коли не встигли в кімнаті доробити ремонт, і раптом з'явилося пляма . Але вихід є з будь-якої складної ситуації, і якщо скористатися деякими хитрощами, то і цю проблему можна вирішити.
Інструкція
1
Якщо у вашому приміщенні наклеєні вінілові шпалери, вам не складе великої праці видалити небажане пляма . Для цього використовуйте зубний порошок, змочений невеликою кількістю бензину (ацетону). Отриману суміш нанесіть на необхідну ділянку і дайте підсохнути, після чого зчистіть сухою ганчіркою. Після 2-3 процедур, пляма зникне.
2
Жирні плями з шпалер можна прибрати за допомогою крохмалю. Для цього водою розведіть невелику кількість крохмалю до консистенції кашки. Нанесіть отриману суміш на пошкоджену ділянку і залиште до повного висихання, після чого зметіть засохлий крохмаль щіточкою.
3
Бензин - найпоширеніший засіб по виведенню жирних і масляних плям, так як при попаданні його на пляма , жир розчиняється і вбирається в матеріал, який був змочений бензином, наприклад, ганчірочка.
Зверніть увагу
Будь-яке пляма на шпалерах можна вивести за допомогою таких засобів: бензин, ацетон, крохмаль, оцет, нашатирний спирт, гліцерин, спирт. Придбати їх можна в спеціалізованому магазині або аптеці. Після обробки плям приміщення необхідно добре проветріть.Прі використанні хімічних засобів очищення плям, не забудьте надіти гумові рукавички, вони будуть додатковим захистом для ніжної шкіри рук.Во уникнути появи жирних і маслянистих плям на шпалерах, стежте за чистотою приміщення і не присувайте впритул меблі.
Корисна порада
Головна умова, при виведенні плям за допомогою бензину, він повинен бути чистим, без добавок. Перевірити це можна, крапнувши одну краплю бензину на білий листок паперу, якщо через 5 хвилин він висох, і на ньому не залишилося слідів, значить, такий бензин використовувати можна.