Як завантажувати ігри в телефон з комп'ютера.

Як завантажити гру на телефон з комп'ютера? Якщо все робити правильно, дотримуючись інструкції, то це можна зробити досить швидко.
Вам знадобиться
  • комп'ютер, телефон, шнур для з'єднання телефону з комп'ютером або Bluetooth
Інструкція
1
Для початку з'єднайте телефон з комп'ютером за допомогою шнура. Відразу повинна запуститися програма, яка допомагає комп'ютеру обмінюватися файлами з телефон ом. Можливо, що вона не буде встановлена. В такому випадку вам доведеться самим її встановити. Для цього вам необхідний диск з необхідним програмним забезпеченням, який повинен додаватися або до шнура, якщо ви його купували окремо, або до телефон у. Коли програма запущена, ви можете приступати до запису файлу з грою на телефон . Для цього потрібно відкрити потрібну папку телефон а, якщо вона не відкрилася автоматично, через «Мій комп'ютер» (там має з'явитися новий знімний диск) і перемістити або скопіювати в неї файл з грою.
2
Щоб гра нормально запустилася на телефон е, потрібно точно знати, в яку папку переносити файл з грою. Такі відомості зазвичай вказуються в інструкції від телефон а. Коли потрібний файл з грою завантажиться на телефон , можна закрити всі папки, програму і від'єднати телефон від комп'ютера (безпечно витягти пристрій).
3
Також гру можна завантажити на телефон через Bluetooth. Для цього потрібно включити Bluetooth на телефон е і на комп'ютері. Встановити з'єднання, вводячи все запитувані коди (для цього підключити або телефон до комп'ютера, або комп'ютер до телефон у за допомогою пошуку нового пристрою). Коли з'єднання встановлено, відкриваємо потрібний файл з грою на комп'ютері і правою кнопкою миші викликаємо контекстне меню. Шукаємо в меню пункт «Відправити», далі «Пристрій Bluetooth». Із запропонованих пристроїв вибираємо свій телефон і тиснемо "Далі".
4
Після цього на телефон е буде потрібно підтвердити прийом даних. Гра завантажиться на телефон через кілька секунд. Те ж саме, потрібно обов'язково стежити, щоб файл завантажувався в строго певну папку, інакше у вас може просто не вийти запустити її. І ось тепер вже можна розривати з'єднання і випробувати нову гру на телефон е.
Сучасні мобільні телефони володіють можливістю практично повної кастомізації. Можлива установка картинки на заставку, мелодії і навіть теми оформлення. Для завантаження тем з комп'ютера використовуйте один з декількох простих варіантів.
Інструкція
1
Найбільш зручним і надійним способом є завантаження тем через дата-кабель. Все необхідне для цього, а саме диск з драйверами і дата-кабель, ви можете знайти в комплектації стільникового. У разі ж, якщо це не так, вам буде потрібно завантажити драйвера з сайту виробника, а дата-кабель купити в магазині стільникового техніки чи замовити по інтернету. Встановіть драйвера і програмне забезпечення для синхронізації, після чого підключіть дата-кабель. Переконайтеся, що програма «бачить» телефон і завантажте потрібну вам тему на мобільний.
2
Ви також можете використовувати можливість Bluetooth-з'єднання для передачі тим на мобільник. Це можливо у випадку, якщо ваш ПК вже оснащений Bluetooth-адаптером, а також якщо на телефоні присутній даний інтерфейс. Активуйте його на телефоні, виставивши режим «Доступний всім», після чого запустіть пошук пристроїв на комп'ютері. Знайшовши ваш мобільний, відправте на нього тему і підтвердіть отримання. Дочекайтеся завершення завантаження.
3
Деякі моделі телефонів крім Bluetooth мають також інфрачервоний порт. Схема передачі тим через інфрачервоний порт в чому схожа з використанням Bluetooth, але володіє однією істотною відмінністю: для виявлення пристрою та успішної передачі даних пристрої не повинні знаходитися далі, ніж на десять сантиметрів один від одного.
4
Деякі моделі телефонів крім Bluetooth мають також інфрачервоний порт. Схема передачі тим через інфрачервоний порт в чому схожа з використанням Bluetooth, але володіє однією істотною відмінністю: для виявлення пристрою та успішної передачі даних пристрої не повинні знаходитися далі, ніж на десять сантиметрів один від одного.
5
Ви також можете використовувати можливості wap-обмінників, приміром, http://www.amobile.ru/. Перейдіть по посиланню http://www.amobile.ru/wapload, після чого завантажте файл теми, використовуючи меню сторінки. Введіть в браузер мобільного адресу, який з'явиться після завантаження файлу з комп'ютера і скачайте тему.