Як видалити плями зі стелі. Як видалити ручку зі стелі автомобіля.

Дуже часто на стелі можна виявити різного роду дефекти (масляні плями , плями іржі, залишки кислоти та інші), які необхідно усувати. Крім застосування спеціальних кислотних і лужних складів існує ще кілька способів, що допомагають позбутися плям на стелі.
Інструкція
1
Для того щоб видалити масляні плями на стелі, візьміть 5% -й розчин кальцинованої соди і розведіть у теплій воді. Потім пофарбуйте пляма даними розчином. Він буде ефективний, якщо плями НЕ проступающие. Якщо плями проступающие, то візьміть жирну глину і нанесіть її на них шаром в 4-5 міліметрів. Як тільки глина висохне, змийте її водою. Перед тим як обклеїти стелю шпалерами масляні плями на ньому можете зафарбувати нітролаком або нітроемаллю, щоб плями не виступали крізь шпалери.
2
Найефективнішим способом позбавлення від плям іржі, які утворюються від тривалого протікання води або смолистих речовин, є видалення старого покриття з плямою (штукатурки або фарби) і заміна його на нове. Але не всім підходить цей варіант.
3
Плями іржі можна замаскувати або навіть повністю знищити за допомогою ґрунтування 10% -м розчином мідного купоросу. Або нанесіть на пляму пасту, яка складається з однієї частини лимонно-кислого натрію, двох частин води і невеликої кількості гліцерину.
4
Все плями після обробки необхідно промити теплою чистою водою і висушити.
Корисна порада
Якщо вам все-таки не удалость позбутися плям на стелі, не турбуйтеся! Може бути, це й на краще. Зате у вас тепер є дуже вагома причина, щоб замінити його покриття на нове.